Київенерго: борг киян за світло перевалив за 800 мільйонівФото apostrophe.com.ua

Заборгованість киян за електроенергію у І кварталі 2016 року зросла на 180 мільйонів гривень і на 1 квітня склала 802,4 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Київенерго".

Відзначається, що у 2016 році приріст заборгованості продемонстрували майже всі категорії споживачів, крім підприємств, які обслуговують житловий фонд столиці (ЖЕО). 

"Найбільший приріст заборгованості у І кварталі мали підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності (зокрема, КП "АК "Київводоканал") та населення. Сумарно заборгованість цих категорій споживачів збільшилась до 528,4 мільйона гривень", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що борг "Київводоканалу" досяг 262,6 мільйона гривень. Борг населення зріс до 221,2 мільйона гривень.

"Найгірші розрахунки за спожиту електроенергію продемонстрували споживачі Дарницького, Деснянського та Солом'янського районів. Станом на 1 квітня заборгованість мешканців згаданих районів становила 32,8 мільйона,  25,3 мільйона та 24,8 мільйона гривень відповідно", - йдеться в повідомленні.

 

Компанія закликає киян не накопичувати борги за електроенергію та уважно застосовувати тариф від Національного регулятора.

"Від своєчасної оплати рахунків за електроенергію безпосередньо залежить модернізація електричних мереж й електричного обладнання столиці та як результат – якість надання послуг з електропостачання", - підсумували у "Київенерго".

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ