У Києві "хапнули" шматок Труханового острова. "Самопоміч" обіцяє розібратисяФото moygrad.kiev.ua

Користувачів соцмережі обурив пост Маші Симович про те, що вона "хапонула" шматок Труханового острова і планує його роздавати в оренду, а також образливі висловлювання дівчини про бійців АТО.

Пост Симович з’явився у facebok 8 квітня.

"Друзяки! Є пропозиція)) ми тут хапнули кусок Труханового острова у довготривалу оренду) зараз б’ємо сектори. Цікавить все. Від рестораторів до фудтраків, семінарщиків, і тд. Це молодіжний кемпінг. Аля 70-ті. Автобуси які-хочте))) Айда. Можна на травневих підняти грошей і покращити ваш добробут:) це дивовижне місце, впевнена, у нас з вами вийде маленький Рай:)", - написала Симович.

В общем. Друзяки! Есть предложение)) мы тут хапнули кусок Труханова острова в долгосрочную аренду) щас бьём сектора. Инт...

Опубліковано Машою Симович 8 квітня 2016 р.

На перший коментар, в якому говорили про табір для дітей учасників АТО, Симович відписала, що подібного на острові не буде.

"Дітей атошників там не буде, я не спонсорую безмозгих, вибач... ця війна олігархічна і відстоювати ціною своїх життів хазарйо – не моє. Я рада коли хазарйо саме себе душить, і хер я рипнусь, якщо їх почнуть давити як у всі часи. А це буде... Чекаю різню з інтересом;)))", - написала "власниця" землі на Трухановому.

Користувачів соцмережі такі слова обурили, її пост поширюють і радять "вдавитися землею", "утопити в Дніпрі".

Дорогие друзья-рестораторы. Тут вот люди "хапнули кусок Труханова" в долгосрочную аренду. Хапнули за взятку, исходя из ...

Опубліковано Сергеєм Листопадом 9 квітня 2016 р.

Дочка дирижера одеської філармонії Маша Симович з якогось дива ("бабло і документи", як сама стверджує) - "хапнула земел...

Опубліковано Тихолазом Ігором 9 квітня 2016 р.

На пост Симович, яка "за бабло і документи … хапнула землі", відреагував депутат Київради від "Самопомочі" Сергій Гусовський:

"Суботній ранок для київської спільноти видався жвавим. Якась Маша Симович повідомила, що "хапнула" шмат Труханова острова і збирається "на майских поднять денег". При цьому в коментарях викладає свої думки про дітей атошників і про "хазарьё". Ми терміново з'ясуємо і в Київраді, і в Київземі, чи йшлося останнім часом про виділення землі на Трухановому. Подальші дії будуть простими і влучними. Не хвилюйтеся. Гарних вам вихідних", - написав депутат.

Суботній ранок для київської спільноти видався жвавим. Якась Маша Симович повідомила, що "хапнула" шмат Труханова остров...

Опубліковано Сергієм Гусовським 9 квітня 2016 р.

Користувачі соцмережі ідентифікували Симович як дочку диригента симфонічного оркестру Ігоря Симовича і професора консерваторії Таїсії Мороз, також відому як Маша Черрі.

Згідно з даними ресурсу youcontrol.com.ua, які публікують у мережі, угода, ймовірно, оформлена фірмою ТОВ "Релакс-Ейр" (Relax-Air), яку заснували Ганна-Марія Симович та громадянин РФ Єгор Привалов.

 
 

Статутний капітал цього товариства складає 1 000 грн.

Знакомьтесь — на фото Маша Симович. Автор фразы "Детей атошников там не будет, я не спонсирую безмозглых", та самая кот...

Опубліковано Максимом Иванищевим 9 квітня 2016 р.

Іще дещо про Марію Симович, яка, як кажуть - дочка диригента Одеської філармонії. Інформацію про фірми - взяв в коментарях, тепер не можу згадати у кого, щоб же ж послатися.

Опубліковано Andriy Horbal 9 квітня 2016 р.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ