У Києві та області почастішали трав’яні пожежі. ФОТОУ Києві та області почастішали пожежі в екосистемах та на відкритих територіях, спричинені необережним поводженням з вогнем.

Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій Києва у facebook. 

"За останню добу рятувальники 33 рази виїжджали на ліквідацію пожеж, з яких 18 виїздів пов’язані із горінням сухої трави та сміття на відкритих територіях. Загалом площа займання сухостою та сміття склала близько 7 350 кв. м. Основна причина загорянь – необережне поводження з вогнем громадян", - йдеться в повідомленні.

За останню добу рятувальники 33 рази виїжджали на ліквідацію пожеж, з яких 18 виїздів пов’язані із горінням сухої трави ...

Опубліковано Головне управління ДСНС України в м.Києві 7 квітня 2016 р.

Упродовж цього тижня низка подібних пожеж сталася і на Київщині.

Зокрема, 6 квітня о 13:37 горів трав’яний настил у місті Кагарлик, біля Радгоспу 1-го Травня, на площі  400м². Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося уникнути розповсюдження вогню на прилеглу лісосмугу.

 

5 квітня рятувальники 21 раз виїжджали на ліквідацію загорання сухої трави.

 

Зокрема, о 17:15 на площі 500 м. кв горів сухостій у Таращанському районі – на вулиці Пасічній у селищі Лісовичі, існувала загроза розповсюдженню вогню на будівлі промислової зони.

 

У Вишгородському районі було ліквідовано чотири випадки загоряння трав’яного настилу на території Димерської, Сувидськоїї, Литвинівської сільських рад та міста Вишгород.

 

В Ірпінській зоні впродовж декількох годин гасили трав’яні пожежі у місті Гостомель  в районі вулиць Черняхівського та Свято-Покровської.

 

Впродовж доби 4 квітня у Київській області було зареєстровано 36 випадків загорання трав’яного настилу на загальній площі  більше 45 гектарів.

 

Найбільша кількість загорань виникала у Іванківському, Вишгородському, Броварському, Пере’яслав-Хмельницькому, Макарівському, Бориспільському, Білоцерківському, Яготинському, Києво-Святошинському, Фастівському,  Васильківському, Обухівському районах.

 

"ДСНС звертається до всіх мешканців з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах, не спалювати суху траву та залишки рослинності, не провокуючи, таким чином, виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди оточуючим та довкіллю", - йдеться в повідомленні.

 

Фото з сайту ДСНС

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ