У Києві руйнують чергову пам’ятку – нардеп. ФОТОУ самому серці столиці, неподалік від Кабміну і Верховної ради відбувається руйнування чергової пам’ятки архітектури.

Про це у facebook написав народний депутат Ігор Луценко.

"Фірма Табачника-Лойфенфельда прямо зараз намагається руйнувати пам’ятку в центрі столиці – легендарний будинок за адресою Грушевського, 4Б", - написав він.

Фото kartagoroda.com.ua 
Тут і далі фото Ігоря Луценка 

Луценко долав, що, окрім декількох квартир, цей будинок є комунальним майном.

 
 

"Отож тут є пряма підстава для особистого втручання Віталія Кличка. (Пане мер, можна не чекати мого депутатського звернення і особисто приїхати на місце подій!)", - написав нардеп.

 

Він наголосив, що забудовник намагається винести цей будинок із реєстру пам’яток, щоб зруйнувати і збудувати на його місці циклопічний готель.

 

"Якщо зараз не зупинити забудовників – буде лихо, може статися повторення недавніх сумних подій на Богдана Хмельницького", - підсумував Луценко.

Як відомо, 25 лютого в аварійному будинку на вулиці Богдана Хмельницького, 12-14 обвалились перекриття з 4 по 1 поверх. Під завалами опинились будівельники.  

Вранці 27 лютого з-під завалів на вулиці Богдана Хмельницького вилучили тіла 2 загиблих чоловіків.

Екс-депутат Київради Олена Єскіна запевняє, що трагедії могло не бути.

Вона наголошує, що до обвалу історичного будинку і двох смертей призвела байдужість та бездіяльність чиновників.

Єскіна, будучи депутатом, говорила про можливу трагедію ще майже за рік до неї. Вона також написала не один запит і не раз виїжджала на місце і викликала міліцію і поліцію, щоб зупинити незаконні роботи на Хмельницького, 12-14.

Однак правоохоронці і міські чиновники почали реагувати на проблему аварійних будинків тільки після трагедії.

Після обвалу на Хмельницького міська влада нарахувала 48 аварійних будинків у Києві. Крім того, 101 будинок визнаний непридатним для проживання та 150 об’єктів нерухомості є такими, що мають незадовільний технічний стан.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ