"Київзеленбуд" показав, на що перетворить урочище "Наталка". ФОТОПарк "Оболонь" в урочищі "Наталка" на Оболоні за найближчі 3 роки стане зразковою зеленою зоною Києва і чудовим місцем відпочинку для мешканців.  

Про це "Українській правді. Київ" повідомив керівник КО "Київзенбуд" Сергій Симонов.

"Цього року ми запустили діяльність з відновлення та реконструкції парку "Оболонь". Він через декілька років стане справжньою скарбницею паркого простору Києва!", - сказав керівник зеленбуду.

За його словами, цим проектом займалась Оболонська райдержадміністрація.

 

"Вони підготували великий проект реконструкції вартістю 40 мільйонів. Зараз ми цей проект розпорядженням мера хочемо забрати з Оболонської РДА на себе, провести коригування проекту і розпочати його реконструкцію", - сказав Симонов.

 

Він додав, що вартість скоригованого проекту може зрости до 60-70 мільйонів гривень, оскільки сума у 40 мільйонів гривень була розрахована за цінами 2011-12 років.

"На сьогодні "Київзеленбуд" має 1,4 мільйона гривень на ці цілі, ще 3 мільйони є в Облонської РДА. Ми спробуємо ще попросити видалення з бюджету порядку 3 мільйонів. Їх витратимо на роботи цього року. Загалом же реконструкцію розіб’ємо на 3 черги. Триватиме вона 3 роки", - сказав Симонов.  

 

Він запевнив, що територію, яка зараз є чагарником, зеленбудівці перетворять на справжній оазис краси та комфорту.

 

"У парку буде арт-зонування та цікаві ландшафтні рішення, на практиці реалізуємо європейські стандарти в озеленені та стратегічні напрямки діяльності "Київзеленбуду", - наголосив Симонов.

Фото з facebook Сергія Симонова

Ірина Балачук, Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ