Сходи на Пейзажній алеї обіцяють реконструювати до липняФото КМДА

У Києві реконструюють сходи Старокиївської гори від Пейзажної алеї до урочища Гончарі-Кожум’яки.   

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко під час інспектування Пейзажної алеї, повідомляє сайт міської влади.

"Зараз сходи знаходяться у незадовільному стані та потребують негайного ремонту та відновлення. Тож цього року з бюджету міста передбачено фінансування на ремонт та відновлення сходів", – сказав він.

Спасибко розповів, що реконструкція сходів ініційована Київською адміністрацією та ГО "Андріївсько-пейзажна ініціатива" як перший крок у створенні Ландшафтного парку, до якого входять сквери на Пейзажній алеї, схили Старокиївської гори, гір Десятинки, Щекавиці та Киселівки.

 Фото КМДА 

Участь в архітектурному бліц-конкурсі на кращий проект реконструкції сходів беруть окремі фахівці та авторські колективи.

Уже 15 березня відбудеться визначення переможця ідеї.

Фото КМДА 


"Цього літа кияни та гості міста матимуть можливість користуватися відновленими сходами, що ведуть на Поділ. Важливо, щоб сходи були міцними, широкими та зручними для туристичних груп", – сказав Спасибко.

Як повідомляють "Українські новини", реконструкція розпочнеться у квітні і закінчиться у липні, на роботи планується витратити близько 7 мільйонів гривень.

Пейзажна алея – це сучасна паркова зона у центрі Києва. Вона була закладена у 1980 році. За проектом архітектора Авраама Мілецького були спроектовані та побудовані дерев’яні сходи, які ведуть від Пейзажної алеї на Поділ до урочища Гончарі-Кожум’яки.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ