Перший поверх Київради перетворять на публічний простірФото ibser.org.ua

Перший поверх будівлі Київської адміністрації реформують у публічний простір і зроблять максимально зручним для відвідувачів.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

11 березня Київрада та ГО "Агенти змін" підписали меморандум про співпрацю щодо реформування публічного простору в будівлі КМДА.

 "Будь-яка людина, яка зайде на перший поверх, не одразу зрозуміє, куди їй йти зі своїм питанням. Тут є і управління прийняття звернень КМР і КМДА, і виборча комісія, і пошта, і управління публічної інформації, і відділ службової кореспонденції, і навіть довідкова для учасників АТО", - пояснив необхідність перетворень секретар Київради Володимир Прокопів.

За словами голови правління ГО "Агенти змін" Ігоря Скляревського, перший поверх Київради хочуть перетворити на сучасний City Hall.

"Замість бюрократичної фортеці – публічний простір, який належить громаді насправді, а не тільки формально. Це означає, що громада може використовувати його для власних потреб: громадських слухань, обговорень спільних проектів, зустрічей, виставок, будь чого, а не тільки для вимушених побачень із бюрократами", - наголосив він.

Активіст додав, що кожен бачить майбутнє цього простору по-своєму.

"Наше завдання як дослідників –  вивчити потреби всіх зацікавлених сторін, проаналізувати їх та покласти в основу майбутнього відкритого архітектурного конкурсу", - пояснив Скляревський.

Передбачається, "Агенти змін" безкоштовно проведуть незалежне дослідження, щоб з’ясувати всі аспекти досвіду відвідувачів будівлі муніципалітету та побажання громади міста щодо майбутнього публічного простору.

Воно триватиме упродовж 3 місяців.

Також команда організує обговорення з експертами та громадянами міста у форматі опитувань, або відкритих слухань та проведе голосування за окремі пропозиції.

На основі отриманих даних і буде розроблено технічне завдання на розробку інтер’єру першого поверху Київради.

До цього процесу планують долучити іноземних фахівців та Департамент містобудування та архітектури.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ