Під КМДА горіли шини: таксисти протестують проти Uber. ФОТО. Відео

25.02.2016  09:50

1 2 3 4
Тут і далі фото Оксани Коваленко, УП

Кілька десятків таксистів мітингують під Київською адміністрацією з вимогами визнати таксі міським пасажирським транспортом і озвучити позицію влади щодо запуску сервісу Uber в Києві.

Як видно з відео Громадського, учасники тримають прапори "Української таксомоторної асоціації".

Їхніх закликів не чути – кілька десятків авто сигналять під будівлею мерії.

Також на протилежній стороні Хрещатика, навпроти будівлі КМДА, горять близько 10 шин. 

Скриншот з відео Громадського 

Станом на 9:55 на місце приїхали пожежні. Шини загасили. 

Згодом таксисти запевнили, що не причетні до підпалу шин. Мовляв, це провокація і, ймовірно, це зробили політики "які злякалися, що під КМДА приїде 500 машин таксистів"

У КМДА дії протестувальників назвали хуліганством.

""Масовий протест" та банальне хуліганство. Ось обличчя цих людей. Розлив палива і його підпал посередині тротуару, біля вікон людей, там де ходять люди", - написав керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

"Масовий протест" та банальне хуліганство. Ось обличчя цих людей.Розлив палива і його підпал посередині тротуару, біля ...

Опубліковано Владимиром Бондаренком 24 лютого 2016 р.

Як відомо, столичні таксисти анонсувати акцію протесту під КМДА. Вони пригрозили загальнонаціональним страйком у випадку, якщо влада на піде на публічний діалог.

Як відомо, Uber – це мобільний додаток, що дає змогу викликати таксі, відстежувати його переміщення і оплатити замовлення готівкою або банківською карткою.У багатьох містах світу він складає значну конкуренцію традиційним службам таксі.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ