Хрещатик більше не перекриватимуть на вихіднихФото texty.org.ua

З 13 лютого головну вилицю столиці більше не перекриватимуть під час вихідних і святкових днів.

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури у facebook.

"З 13 лютого 2016 року рух автомобільного транспорту вулицею Хрещатик у вихідні та святкові дні відкрито", - йдеться в повідомленні.

Багатьох користувачів соцмережі таке рішення обурило. Юзери запитують, на основі чого машини пускають Хрещатиком навіть на вихідних, де відповідне розпорядження, чому перед цим не спитали думку громади.

Скриншот з facebook 

Департамент транспортної інфраструктури відповів, що рух відкрито на основі відповідного розпорядження, однак не оприлюднив документ і навіть не назвав його номера і дати.

На сайті КМДА відповідного документу немає.

У прес-службі Департаменту транспортної інфраструктури "Українську правду. Київ" запевнили, що розпорядження є, але назвати його номер чи зачитати, на основі чого  прийняте рішення, не змогли.

"Розпорядження є. Може, воно ще не оприлюднене. Може його оприлюднять у понеділок. На основі чого відновили рух, я не скажу зараз – подзвоніть у понеділок", - повідомила представник прес-служби. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
Коментарі - 18
Olga Kozlovskaya _ 09.03.2016 15:57
Ця сволота це зробила напередодні годовщини Майдану! Кличка у відставку, треба люструвати тих, хто це вигадав
Dennis Kuznetsov _ 26.02.2016 09:21
Мені подобається ідея децентралізованої України. Більшість вагомих та ємнісних повноважень впроваджують на місцевому рівні, що, на мій погляд, є основним позитивним прецедентом в історії України на шляху її геополітичного розвитку. Реформи – це болючі зміни. Зміни, перш за все, в способі сприйняття особистістю навколишнього світу:
Ark Karston _ 14.02.2016 13:11
Roberto Lagrima:
Ark Karston:
Вы многих киевлян знаете, которые на выходных выходят гулять по проезжей части Крещатика?
Ясно, что зимой мало желающих гулять. Весной и особенно летом, там яблоку негде упасть. Уверен, что подавляющее большинство гуляющих киевляне. Если там значительная часть туристов, то тоже не повод это отменять, наоборот. Если место привлекает людей из других городов это повод развиватьего инфраструктуру. Конкретно по мэру. Предвыбоная программа Кличко "Київ: напрямок – Європа!" один из пунктов:
[B}-Пріоритет людини та громадського транспорту над автомобілем.

Программа явно нарушается. Если мэр не способен или не хочет выполнять добровольно взятые на себя обязательства, то уважать его не за что.
Roberto Lagrima _ 14.02.2016 08:15
Тарас Орел:
По Крещатику "на погулять" как правило выходят типажи участников "караоке на Майдане". Где там киевляне?
meua _ 14.02.2016 00:05
Кличко строит город для автомобилей и их владельцев - этим все и объясняется. Ему наплевать, что машины на всех тротуарах, на Гидропарке при скоплении десятков тысяч людей свободно ездят машины и для них даже отдельный пляж устроен. На все жалобы его чиновники отвечают отписками, а следить за машинопотоком мэрией поручено конторе, которая зарабатывает на автостоянках! Не мэр, а насмешка над киевлянами!
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте