У школі на Печерську дітей годували недоїдками – депутатДіти масово відмовились їсти сніданок - він був несмачним. Фото з facebook

У школі №109 на вулиці Панаса Мирного у Печерському районі виникнув скандал з харчуванням. Дітей годували недоїдками, є випадки отруєння.  

Про це у facebook повідомив депутат Київради Ярослав Діденко.

"Скандал із якістю харчуванням дітей у 109-ій школі на Панаса Мирного на Печерську. На фото чітко видно "смачний" сніданок, який сьогодні відмовилися їсти школярі", - написав депутат і виклав фото сніданку, з якого школярі скуштували лише чай.

Діденко додав, що батьки школярів принесли у його громадську приймальню скарги про неякісну роботу шкільної їдальні та випадки отруєння їхніх дітей.

"У їдальні повторно продавали недоїдки. Такі кухарі і персонал шкільної їдальні мають бути звільнені та проведена дезінфекція харчоблоку", - написав депутат.

Скандал із якістю харчуванням дітей у 109-ій школі на Панаса Мирного на Печерську. На фото чітко видно "смачний" снідано...

Опубліковано Ярославом Діденком 12 лютого 2016 р.

Він відзначив, що до роботи їдалень в інших школах нарікань немає.

Як повідомила "Українській правді. Київ" заступник голови КМДА Ганна Старостенко, 12 січня з перевіркою до школи виїжджало районне управління освіти.

"Сьогодні був виїзд до школи з перевіркою районного управління освіти. Напрацювали вимоги до КП, яке здійснює харчування у цій школі. У понеділок буде контрольний виїзд", - сказала Старостенко.

Як відомо, на початку лютого Київська адміністрація заявила, що має намір підвищити якість безкоштовного харчування для учнів початкових класів та школярів 5-11 класів пільгових категорій.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
Коментарі - 3
твари
Сергей Косенко _ 12.02.2016 23:17
Якість харчування у шкільній їдальні ЩОДЕННО зобов'язана перевіряти директор 109-ї гімназії. Якщо були випадки отруєння дітей їжею з шкільної їдальні, чому лише зараз громадськість про це дізнається? А депутату оприлюднювати таку інформацію до закінчення перевірки якось не солідно. Це явний тиск на комісію з метою отримати певний висновок. Явна заказуха.
krasota _ 12.02.2016 22:44
А в одной из приватных школ одного центрального района Киева пару лет назад родители вскрыли, что администрация подпольно бодяжила гадостную помоечную еду на кухне арендадателя - государственной школы, в т.ч. из просроченых и прогорклых продуктов и продавала за 100 грн в сутки под видом кетеринга из ресторана. Пока дети не взбунтовались.
Чему эти люди-педагоги могут научить детей?
Никчемы. Тьфу.
Отака фигня, малята.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте