У школі на Печерську дітей годували недоїдками – депутатДіти масово відмовились їсти сніданок - він був несмачним. Фото з facebook

У школі №109 на вулиці Панаса Мирного у Печерському районі виникнув скандал з харчуванням. Дітей годували недоїдками, є випадки отруєння.  

Про це у facebook повідомив депутат Київради Ярослав Діденко.

"Скандал із якістю харчуванням дітей у 109-ій школі на Панаса Мирного на Печерську. На фото чітко видно "смачний" сніданок, який сьогодні відмовилися їсти школярі", - написав депутат і виклав фото сніданку, з якого школярі скуштували лише чай.

Діденко додав, що батьки школярів принесли у його громадську приймальню скарги про неякісну роботу шкільної їдальні та випадки отруєння їхніх дітей.

"У їдальні повторно продавали недоїдки. Такі кухарі і персонал шкільної їдальні мають бути звільнені та проведена дезінфекція харчоблоку", - написав депутат.

Скандал із якістю харчуванням дітей у 109-ій школі на Панаса Мирного на Печерську. На фото чітко видно "смачний" снідано...

Опубліковано Ярославом Діденком 12 лютого 2016 р.

Він відзначив, що до роботи їдалень в інших школах нарікань немає.

Як повідомила "Українській правді. Київ" заступник голови КМДА Ганна Старостенко, 12 січня з перевіркою до школи виїжджало районне управління освіти.

"Сьогодні був виїзд до школи з перевіркою районного управління освіти. Напрацювали вимоги до КП, яке здійснює харчування у цій школі. У понеділок буде контрольний виїзд", - сказала Старостенко.

Як відомо, на початку лютого Київська адміністрація заявила, що має намір підвищити якість безкоштовного харчування для учнів початкових класів та школярів 5-11 класів пільгових категорій.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ