Столичні парки хочуть обладнати "островами безпеки" і відеокамерамиФото з facebook

Київська адміністрація має намір обладнати міські парки апаратами екстреного виклику поліції та камерами відеоспостереження.

Про це у facebook повідомив директор КП "Київські парки" Денис Півнєв.

Він відзначив, що 12 лютого відбулася робоча нарада по безпеці в парках Києва, під час якого Нацполіція повідомила, що за статистикою зафіксованих правопорушень за 2013-2015 роки, найгірший стан з безпекою в парках "Партизанської слави", "Кіото", "Труханів острів", "Перемога", "Юність" (Святошинський район).  

"Ми обговорили можливість та алгоритм дій по впровадженню в роботу систем відеоспостереження, які будуть встановлюватись в паркових зонах Києва. Інформація з камер надходитиме на дата-центр КМДА та на пульти Національної поліції.

Також дійшли висновку, що в найбільш проблемних місцях парків встановимо "острови безпеки" - спеціальні пристрої, обладнані "тривожними кнопками" та відеокамерами, щоб відвідувачі в разі екстрених ситуацій могли на пряму звернутись у відповідні служби за допомогою", - повідомив Півнєв.

Також, за словами керівника КП, обговорили проблему заїзду автомобілів на територію парків та розведення багаття, систему реагування поліції на такі ситуації та можливість попередження таких порушень. 

"Та концепція безпеки, яка зараз розробляється, має стати дієвим інструментом в роботі не тільки патрульної служби, а й має ефективно працювати для самих відвідувачів парків", - наголосив Півнєв.

Пілотний проект стартуватиме у найбільш небезпечних паках міста, а згодом пошириться на всі зелені зони Києва.

На порядку денному – безпека в парках столиці.Сьогодні (12.02.16) відбулася робоча нарада по безпеці в парках міста Киє...

Опубліковано Денис Пивнев 12 лютого 2016 р.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ