Головам районів доручили посилити прибирання снігу у КиєвіФото Сергія Симонова з facebook

Керівникам структурних підрозділів КМДА та головам райдержадміністрацій доручили посилити прибирання від снігу балансових територій.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє сайт міської влади.

Він відзначив, що мова йде про прилеглі території, тротуари, паркувальні місця та підходи до будівель.

"У разі невиконання доручення міському голові будуть невідкладно подані пропозиції щодо притягнення керівників таких підприємств до дисциплінарної відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що наразі на вулицях Києва працює 273 одиниці снігоочисної техніки та 506 співробітників підприємств "Київавтодору".

Крім того, місто від снігу прибирають 4697 осіб та 238 одиниці техніки ЖЕД, 21 одиниця техніки та 186 працівників КП "Київпастранс", 35 одиниць спецтехніки та 415 осіб КО "Київзеленбуд".

Міський голова Віталій Кличко закликав киян бути обережними пересуваючись містом, оскільки синоптики прогнозують ожеледь, а власників автотранспорту – користуватися громадським транспортом.

"Спочатку дорожники очищають головні магістралі столиці, а далі – всі вулиці і двори. Щоб прибрати сніг у всьому місті, нам потрібна доба", - зазначив мер.

Також міська влада разом з поліцією закликає водіїв не паркувати автомобілі на узбіччях та прибрати, якщо залишили їх там, оскільки автівки заважають дорожній техніці прибирати проїжджі частини вулиць від снігу.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ