Мажору, який убив джипом жінку на Лівобережці, досі не вручили підозру – журналіст22-річному водієві, який на "Мерседесі" влетів у стоматологію біля метро "Лівобережна", убив жінку та травмував кількох людей, досі не вручили підозру.

Про це у facebook пише журналіст Дмитро Гнап з посиланням на речницю поліції Оксану Блищик.

"Ви спитаєте, а як там мажор, який кілька днів тому вбив жінку своїм джипом Мерседес?  Усе гаразд у нього. Лікується в одній з приватних столичних клінік. Йде на поправку", - написав Гнап.

Він запитав, чи не охороняється його палата правоохоронцями, на що Блищик відповіла:

"Ні. А на якій підставі його охороняти? Йому підозра не вручена і запобіжний захід не обрано".

Блищик пояснила, що підозра не вручена, бо "розслідування тільки почалося, ще нічого не ясно".

На запитання, що робити, якщо він утече, Блищик порадила написати запит у прокуратуру.

"Ми не маємо право зараз його брати під варту. Це вбивство (жінки, яка була на тротуарі і загинала під колесами джипа – ред.) ще треба довести. Слідчий каже, що за словами батьків, в нього вроджений порок серця, і в момент аварії серце дало збій, він знепритомнів і виїхав на узбіччя. Перевірка показала, що слідів алкоголю і наркотиків в крові не було", - наголосила речник поліції.

Фото Olexander Kulabuhov

За даними Гнапа, мажором, який вилетів на узбіччя на Мерседесі GL, вбив одну людину і травмував ще трьох, є Станіслав Андрійович Толстошеєв, син Андрія Толстошеєва – бізнесмена з Дружківки, Донецької області.

Толстошеєв-старший активно займався будівництвом в часи Януковича. І навіть брав участь у держпрограмі "Доступне житло".

Джип Мерседес з номерами АН 7337 ЕР зареєстрований на його доньку – Толстошеєву Олену, 1990 року народження.

"Щось мені підказує, що хлопець очікуватиме суд по цій справі десь в районі Мальдив. Тим більше, що є інформація, що два роки тому він вже скоїв ДТП і щасливо уникнув покарання. Стільки ДТП з таким слабим серцем, як він все це витримує?", - підсумував Гнап.

Ви спитаєте, а як там мажор, який кілька днів тому вбив жінку своїм джипом Мерседес? Я щойно поговорив з речницею київсь...

Опубліковано Дмитром Гнапом 12 січня 2016 р.

Як відомо, 9 січня неподалік від станції метро "Лівобережна" автомобіль "Мерседес" вилетів на тротуар та влетів у стоматологію, внаслідок ДТП загинула жінка, троє осіб отримали травми. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ