У скандальних будинках на Микільській слобідці, влаштували розпродаж приміщеньСкриншот з веб-камери

Державна будівельна корпорація "Укрбуд", яка веде будівництво на Микільській слобідці, влаштувала передсвятковий розпродаж нежитлових приміщень у скандальних будинках.

Відповідне оголошення розміщене на сайті корпорації.

"Акція "Знижка на нежитлові приміщення 16%. "Укрбуд" вітає Вас з наступаючими зимовими святами та дарує можливість з 7 грудня до 15 січня отримати знижку на придбання нежитлових приміщень у розмірі 16%, за умови внесення 100% вартості об’єкту інвестування", - йдеться в повідомленні.

Серед об’єктів, на які поширюється акція, зазначений і скандальний ЖК "Сонячна рів’єра", де наразі зупинене будівництво до моменту презентації проекту і його обговорення з громадою.

 Скриншот з сайту "Укрбуду"

Як відомо, на другий день після виборів мера Києва – 17 листопада – відновилося скандальне будівництво на вулиці Микільсько-Слобідській, яке веде депутат від "УДАРу-Солідарності" Максим Микитась. Це викликало обурення з боку громади.

Згодом "Укрбуд" заявив, що призупиняє будівельні роботи до відкритої презентації проекту та його обговорення з місцевим жителям. Лише після цього корпорація обіцяла ухвалили рішення про подальшу долю об'єкта.

Скандальне будівництво комплексу "Сонячна Рів'єра" на Микільській Слобідці, яке веде Державна будівельна корпорація "Укрбуд" і екс-депутат від "УДАРУ" Максим Микитась, триває уже більше року.

Місцеві мешканці неодноразово влаштовували акції протесту на будівництві. 4 лютого люди палили шини. 

А 1 квітня під час протесту проти новобудови правоохоронець отримав поранення. 

23 квітня Кличко попросив прокуратуру перевірити документи на будівництво на Микільській Слобідці.  

Згодом з'ясувалося, що за скандальним будівництвом на Микільській Слобідці стоїть Вадим Столар .

Активісти і місцеві мешканці наголошують: будівництво ведеться з порушеннями. Зокрема, щоб надати легальних форм будівництву в забороненій 100-метровій зоні Дніпра, було створено висновок "Інституту Генерального плану міста Києва" – про те, що насправді це не берег "великої ріки" Дніпро, а лише "середня річка" Десенка, і захисна смуга тут становить тільки 50 метрів.

У Патріаршому соборі, що на вулиці Микільсько-Слобідській, біля якого ведеться скандальне будівництво житлового комплексу, з’явились тріщини.

У квітні Київський апеляційний господарський суд заборонив будівництво на вул. Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі Києва. Однак 9 червня цей же суд скасував цю заборону.  

"Укрбуд" обіцяв провести реконструкцію прибережної зони відпочинку, щоб уникнути конфліктів із громадськістю. 

Також компанія запевнила, що має намір передати землю біля Патріаршого собору у дар церкві і допомогти храму, який після скандальної забудови пішов тріщинами, з ремонтом.

Наприкінці липня мер Києва Віталій Кличко запевняє, що скандальне будівництво на вулиці Микільсько-Слобідській заморожене.

У серпні Кличко запевняв, що без погодження з громадою будівництва на Микільській Слобідці не буде

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ