"Київзеленбуд" похвалився, що висадив 74 тисячі дерев та кущів у столиціЗа 10 місяців поточного року на території столиці висадили понад 74 тисячі дерев та кущів. З них 10 тисяч посадили кияни під час місячників з благоустрою та різних акцій.

Про це повідомляє КО "Київзеленбуд".

Крім цього, відзначається, що зеленбудівці збільшили висадження хвойних вічнозелених декоративних зелених насаджень на 45%.

"Вперше за роки незалежності у столиці створено 18 нових скверів. Рішеннями Київради було надано статус скверу 82 земельним ділянкам, які в минулому були несанкціонованими парковками,  сміттєзвалищами, незаконними будівництвами тощо. 40 скверів оновились дитячими майданчиками, доріжками, зеленими насадженнями та новими формами з ландшафтного дизайну", - запевнили у "Київзеленбуді".

Наразі триває реконструкція паркової території навколо озера "Тельбін", парку "Кіото" та "Юність".

Завершується капремонт у 12 парках та скверах (сквери на вул. Довнар-Запольського, Прирічній, 19, парку імені М. Рильського тощо).

 

"Київзеленбуд" дякує кожному за досягнення спільної мрії - жити в чистому зеленому європейському місті!Близько 74 000 з...

Posted by КО "Київзеленбуд" on 12 листопада 2015 р.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ