У Києві стартують онлайн-курси української для іноземцівФото online-institut.ru

О 15:00 9 листопада у Києві стартує унікальний проект із вивчення української мови для іноземців "СловОпис – онлайн".

Про це "Українській правді. Київ" повідомила завідувач навчально-методичного центру тележурналістики університету Грінченка Мар’яна Ангелова.

"Цей курс орієнтований у першу чергу на іноземців, які мешкають закордоном, хочуть, але не мають змоги вивчити українську мову. Відтепер у них з’явиться можливість вивчати нашу мову за допомогою Skype", - пояснила Ангелова.

За її словами, заняття – групові та індивідуальні – проводитимуть волонтери – студенти університету Грінченка, а також досвідчені педагоги.

Заняття будуть групові. Фото psypress.ru

Триватиме курс 4 місяці. Попередньо заняття проходитимуть двічі на тиждень. На першому етапі планують організувати навчання для англо-, франко- та китайськомовних громадян.

Учасники курсу слухатимуть лекції, читатимуть тексти, виконуватимуть певні завдання та проводитимуть онлайн-конференції з іншими слухачами та викладачами. 

 Та індивідуальні. Фото medina-center.ru 

Ангелова пояснила, що "СловОпис" буде чимось на зразок курсів провідних світових університетів "Coursera".

Наразі кафедра української мови Гуманітарного інституту розробила методику викладання полегшеного мовного курсу.

А за кілька тижнів запрацює сайт курсів.

"З 9 листопада, Дня української мови, ми розпочинаємо набір слухачів курсу. Думаю, десь за 2 тижні розпочнуться перші заняття. А сайт плануємо запустити 6 грудня – на день  народження Грінченка", - розповіла Ангелова.

"Цей проект стане простим та ефективним шляхом інтеграції України в європейський простір – через прямі зв’язки, безпосереднє знайомство та співпрацю студентів і викладачів різних освітніх осередків", - підсумувала Ангелова.  

Наразі університет Грінченка запрошує до співпраці волонтерів-викладачів. Усіх охочих просять звертатися за телефоном 073-476-70-44.

Водночас ті, хто хочуть навчатися українській мові, повинні заповнити анкету на сайті "СловОпису" (найближчим часом сторінка буде перекладена іншими мовами).

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ