У метро проводитимуть концерти, відкриють коворкінг та сувенірну крамницюФото transit.parovoz.com

6 листопада столична підземка відзначає свій 55-й день народження – саме цього дня 1960 року перший потяг метро з пасажирами вирушив зі станції "Хрещатик".

До нового ювілейного року у підземці готують низку цікавих подій.

Про напрацювання таі ідеї "Українській правді. Київ" розповіла керівник прес-служби метро Наталки Макогон.

"Ми постійно реалізовуємо соціальні проекти, такі як: "Вагон квітів", "3D сцена на Театральній", буккросинг, виставки на станції "Золоті ворота". У нас є багато ідей, які ми потрохи будемо реалізовувати і наступного року", - розповіла спікер підземки.

Найпершим – на початку грудня – буде концерт у рамках Тижня української музики.

"Ми ведемо перемовини, щоб на станції метро (ймовірно, найглибшій "Арсенальній") відбувся концерт. Скоріше за все це буде симфонічна музика", - сказала Макогон.  

Також у метро хочуть відкрити крамницю сувенірів.

У столичній підземці хочуть відкрити крамницю сувенірів, як у Лондонському метро. Фото ru-metro.livejournal.com 

"Такі є закордоном – у Стамбулі, Лондоні – це не є новинкою якоюсь. Але в нас цього нема, а цим можна привабити туристів, популяризувати підземку. Там продаватимуть товари, пов’язані з метро – карт метро і жетонів до одягу і торбин з картинами підземки", - сказала Макогон.

Під новий рік на станції Поштова площа хочуть розмістити виставку листівок "з нашого дитинства".

Фото  savok.org 

"Таким чином хочемо нагадати людям про тепло листівок. Про те, як було чудово під свята отримати листівку від рідних. І, можливо, спонукати когось зробити це зараз. Хороші паперові листівки отримувати приємно завжди", - пояснила Макогон.

Навесні у планах метро – відкрити коворкінг на станції метро "Дніпро" - у приміщеннях, над якими стоїть статуя жінки.  

Закриті упродовж багатьох років приміщення на станції "Дніпро" хочуть перетворити на коворкінг. Фото mik-kiev.livejournal.com 

"Там постараємось провести інтернет, проводити зустрічі, виставки, зустрічати делегації. Там гарне приміщення і з нього гарний краєвид, але воно холодне, тому за реалізацією цього проекту братимемось навесні", - розповіла Макогон.  

Також заплановано конкурс малюнків до 8 березня, станцію "Золоті ворота" перетворити на арт-простір, де проходитимуть різні виставки, та розвивати буккросинг, який за словами Макогон настільки популярний, що "у метро не встигають підвозити книги – їх відразу розбирають".

У перспективі розглядають можливість проводити екскурсії метрополітеном.  

Фото holy-mozart.livejournal.com

Як відомо, історія підземки розпочалася з п’яти станцій: "Вокзальна", "Університет", "Хрещатик", "Арсенальна" та "Дніпро".

"Сьогодні метрополітен – це 52 станції, 3 лінії протяжністю майже 70 км, 3 пересадочні вузли. В інвентарному парку 824 вагони. Щодоби підземка перевозить близько 1,5 млн. пасажирів. Працюють у метро 7,5 тисяч людей.", - повідомляє facebook-сторінка метро.

Київський метрополітен відзначає свій 55-й рік народження***Перший потяг столичної підземки з пасажирами вирушив у под...

Posted by КП "Київський метрополітен" on 5 листопада 2015 р.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ