У Києві на дільниці, де має голосувати президент, різали сейф болгаркоюФото live.ck.ua

У Києві о 8 ранку 25 жовтня відкрилися усі 1087 дільниць міста. На дільниці, де має голосувати президент, різали сейф болгаркою 

Про це "Українській правді. Київ" повідомив координатор Міського координаційного центру з вирішення питань щодо підготовки та проведення виборів у столиці Володимир Бондаренко.

"Станом на 8 ранку відкрилися усі 1087 дільниць. Були проблеми на двох дільницях – у Печерському та Дніпровському районах", - розповів Бондаренко.

Він додав, що у Печерському районі на дільниці, де має голосувати президент, голова ДВК загуби ключ від сейфу.

"У результаті цього сейф відкривали болгаркою. Пломби у сейфі були на місці, тому дільниця відкрилась о 8:30 і працює", - розповів Бондаренко.

У Дніпровському районі у голови комісії застряг ключ у сейфі – його також довелося різати болгаркою. Ця дільниця також відкрилась о 8:30.

Ткож працюють 2 спеціальні дільниці, які розміщені у стаціонарних медичних закладах за межами Києва: ПНД № 2 (с. Глеваха) та ТД № 2 (смт. Гостомель), на які раніше не хотіли їхати члени комісій.

"Зараз усе гаразд. Голосування почалося", - підсумував Бондаренко.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
Коментарі - 1
Roman Melnyk _ 25.10.2015 17:01
ну це жесть якась, навіть сейфи не можна було відкрити, що вже там дивуватис ящо в 3 містах вони просто не відбулися! ця влада нічого не може робити
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте