"Київпастранс" купить 7 львівських трамваїв за 184 мільйониФото eltrans.electron.ua

КП "Київпастранс" купить у ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Електронтранс" 7 трамвайних вагонів з низьким рівнем підлоги за 183,75 мільйона гривень.

Як повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник держзакупівель", угоду уклали 12 жовтня.

Трамваї купуватимуть по 26,25 мільйона за штуку.

"Наші гроші" відзначають, що укладення угоди відбулось після низки рішень АМКУ та судів, які спочатку унеможливили закупівлю, а потім дозволили придбати трамваї.

На тендер у липні подавали заявки три компанії – "Електронтранс", ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" та ТОВ "Татра-Юг" з Одеси.

"Татра-Юг" запропонувала ціну меншу від переможця на 1%.

Однак тендерний комітет відхилив цю заявку через претензії до документів та пропонованих фірмою трамваїв К-1М8, які не влаштували "Київпастранс" по технічним характеристиками (яким саме – у протоколі відхилення не повідомляється).

Також у "Київпастрансі", де цього року було змінено керівництво, зауважили, що "Татра-Юг" по контрактах 2011-2012 років отримувала попередню оплату від 56 до 100%, однак зривала терміни поставок, що було порушенням угод.

"Татра-юг" оскаржила рішення про своє відхилення в АМКУ, і тендер відмінили. На думку антимонопольників, львівські трамваї також не відповідали технічним вимогам замовника (відстань від осі була більшою на 5 мм від тої, яку просив замовник, так само на кілька см відрізнялась висота підвіски вагонів від тої, яку просив замовник).

Формально вказані показники були відмінними від тендерних вимог. Однак Господарський суд Києва, куди звернувся з "Київпастранс" з позовом про відміну рішення АМКУ, порахував, що вказані параметри львівських трамваїв є кращими від вимог замовника.

Тому суд визнав недійсним рішення АМКУ. Таке ж рішення прийняв згодом апеляційний суд.

powered by lun.ua
Коментарі - 4
Настав обіцяний тиждень поставки електрона в Київ.
Впевнений на всі 100%, що вже днями ми почуємо нову брехню про те, чому вагон затримується. Щоб протримати виборців в тонусі до другого туру. А потім можна буде зливати електрони, як агітаційну макулатуру. Бо саме така його роль в цій історії.
Да, давайте продолжать покупать импортное, а своё производство уничтожим.
Деньги за электроны уйдут в Германию, Турцию и Россию. А мы продолжим плакать, что экономика разваливается. Неужели АМКУ стерпит и утрётся, что его решение обжаловали в карманном суде, не имевшем права даже рассматривать подобное дело?
Kolia Wolodymyrovych _ 21.10.2015 20:38
Егор Толкачев:
краще Електрони ніж татрашлак
Егор Толкачев _ 21.10.2015 11:08
Ось ці "формальні" сантиметри і міліметри в результаті можуть коштувати киянам здоров'я і життя. Як можна так зневажливо ставитися до технічних характеристик громадського транспорту? Подивіться, як часто електрони сходять з рейок у Львові. Вони в дощ просто не експлуатуються. Невже чиновникам-корупціонерам абсолютно начхати на безпеку киян?
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте