Кличко: Київ готовий до зимиКиївська адміністрація придбала 67 одиниць снігоприбиральної техніки за 107,9 мільйона гривень.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, повідомляє прес-служба політика.

Снігоприбиральні машини закуповували з грудня 2014 до жовтня 2015 року.

Міський голова відзначив, що нова техніка відповідає сучасним європейським стандартам.

 

"Вона маневрена, якісна, комфортна і відповідає стандартам сучасної європейської столиці. І сподіваюсь, з цією технікою комунальні служби міста зможуть більш ефективно працювати і швидко та якісно прибирати вулиці", - зазначив Кличко.  

Крім того, він додав, що наразі ремонтують і стару комунальну техніку, щоби продовжити її термін експлуатації. Зокрема, у 2015 році від реставрували більше 20 одиниць імпортної техніки, що була в занедбаному стані.   

 

"Ми готові до зими, техніка готова. Сподіваюся, що наслідки негоди, якщо вона буде, ми зможемо ефективно і швидко подолати", - відзначив Кличко. 

 
 

Як відомо, на початку жовтня 2014 року мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що сніг узимку не стане для нього несподіванкою. Мовляв, влада робить усе, щоб місто, у разі сильних снігопадів, не було паралізоване, як це сталося декілька років тому.

Однак, вранці 5 лютого зима застала місто "несподівано" - на дорогах Києва утворилися 10-бальні затори через сильний снігопад. 

У зв’язку з цим Київська адміністрації заборонила вантажівкам в’їжджати до Києва. 

А київська ДАІ зафіксувала 100 дорожньо-транспортних пригод, які сталися через заметіль.

Фото kiev.klichko.org.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ