Орендувати квартиру або поселитися в готелі при відвідуванні столиці? Рекомендації сервісу "Добово" ®

01.10.2015  12:32 __ На правах реклами


Експерти порталу Dobovo.com, сервісу онлайн-бронювання, детально розповіли про головні особливості подобової оренди житла в Києві. Відмінності між номером в готелі і окремою квартирою свідчать на користь останньої. І стосується це не тільки ціни.

Зняти квартиру в Києві подобово дешевше, ніж номер у готелі. Окрема квартира — це повністю автономне житло з усім необхідним: побутовою технікою, посудом, меблями, постільною білизною тощо. Це особистий простір, захищений від раптового приходу покоївки або адміністратора, як це може бути в готелі. Серед переваг — відсутність на вході ресепшена, контролюючого вихід і прихід гостей, і гнучкі умови перебування. З власником квартири можна домовитися про зручний час заселення-виселення, висловити побажання щодо предметів першої необхідності. Орендодавець не обмежує кількість людей, що заселяються в квартиру.

 

Зручність використання онлайн-бронювання на "Добово" полягає насамперед у можливості зв'язатися з власником до заїзду. На сайті передбачено розділ з інформацією про власника, працює сервіс для зв'язку з ним.

При прямому спілкуванні з власником остаточно визначається ціна оренди. Клієнт може попросити про додаткову знижку, а власник — запропонувати спеціальні акційні умови. Сервіс дає право власнику сформувати для конкретного потенційного клієнта персональну пропозицію. Знижка поширюється на обрану квартиру або на весь список вільних. У власника є право змінювати дати.

 

Служба підтримки "Добово" супроводжує угоду між орендарем і власником до повного її завершення, згладжуючи можливі конфліктні ситуації, щоб обидві сторони були задоволені. Центр бронювання Dobovo.com створений для простого, швидкого, комфортного та безпечного пошуку житла.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ