Партія Гриценка спорядила на мера Києва кандидата з "УДАРу"Наталя Новак. Фото з facebook

Київська партійна конференція партії Громадянська позиція підтримала кандидатуру на пост мера Києва Наталію Новак. 

Про це у facebook 27 вересня повідомив лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко. 

"Наталія Новак - наш кандидат на пост мера Києва. Київська партійна конференція партії Громадянська позиція сьогодні підтримала її висування одностайно", - заявив Гриценко. 

Як відомо, Новак була заступницею голови фракції "УДАР" у Київраді, пройшла до парламенту 7-го та 8-го скликання у складі "УДАРу", після злиття БПП та "УДАРу" входить до фракції БПП.

Очолює підкомітет з питань законодавчого забезпечення діяльності президента, КМУ, центральних органів виконавчої влади та статусу і діяльності політичних партій, громадських об'єднань та Комітету ВР  з питань правової політики та правосуддя. 

Як відомо, партія "Об’єднання "Самопоміч" висунула депутата Київради від однойменної фракції, ресторатора Сергія Гусовського кандидатом в мери Києва на виборах 25 жовтня.

За крісло мера Києва також позмагаються чинний мер Віталій Кличко, екс-регіонал Володимир Макеєнко та екс-чиновник КМДА Олександр Пузанов.

Укроп" висунув кандидатом на посаду київського міського голови лідера партії "гречкосія" Геннадія Корбана, а ДемАльянс - керівника партії Василя Гацька.

Українська правда 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ