Будівництво гуртожитку на Верховинній законне – Святошинська РДАФото надане Сагайдаком

Будівництво гуртожитку Київського міжнародного університету на вулиці Верховинній, проти якого виступають місцеві мешканці, відбувається законно.

Про це "Українській правді. Київ" повідомив голова Святошинського району Ілля Сагайдак.

Він відзначив, що будівництво гуртожитку здійснюється відповідно до рішення Київради від 19 липня 2005 року.  

Цим документом міськрада надала КМУ ділянку в оренду на 10 років під реконструкцію з розширенням будівлі з подальшою її експлуатаціє та обслуговуванням.

Згідно з інформаційною довідкою, наданою Сагайдаком "Українській правді. Київ", з цього питання було аж три засідання громадських слухань у 2006 році.

Департамент містобудування та архітектури у 2014 році видав КМУ містобудівні умови та обмеження під будівництво сімейного гуртожитку.

Однак, за інфодовідкою, договір оренди ділянки КМУ закінчується у жовтні цього року, але документи на продовження оренди не подавалися.

 

"Є всі документи і поки договір не закінчився, ми не можемо вживати заходів. Якщо ви взяли авто в оренду, власник може забрати у вас авто назад, тому що у вас оренда закінчується через 2 години? Так і тут", - відзначив Сагайдак.

Він додав, що попросив підняти всі звернення до РДА з цього питання.

"Поки є тільки одне по 1551, що днями почали рити котлован, про тріщини не було інформації. Нехай мешканці скажуть, яка адреса/квартира. і я запрошу будівельну лабораторію перевірити інформацію про тріщини", - підсумував Сагайдак.

Голова району пообіцяв, що триматиме це питання під контролем. 

Як відомо, жителі Святошинського району просять зупинити будівництво гуртожитку "Київського міжнародного університету" на території колишнього дитсадка по вулиці Верховинній, 82-А

Люди кажуть, забудова незаконна, бо жодних слухань не було, думку громади ніхто не врахував. Більше того, коли почали рити котлован, на житлових будинках з’явилися тріщини.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ