Наприкінці вересня у Києві відбудеться черговий марафон27 вересня у столиці відбудеться Wizz Air Kyiv City Marathon 2015, в рамках якого влаштують дорослі та дитячі забіги, а також естафети.

Як повідомляють організатори у facebook, цього року на любителів бігу очікують уже традиційні дистанції для дорослих: 42,195 км, 10 км, 5 км, 2 км та для дітей 100 м, 500 м та 1000 м.

У рамках марафону пройдуть дві естафети – для команд з двох та чотирьох осіб. В естафеті двійок кожен учасник дуету подолає 21,0975 км. В естафеті четвірок  перший і третій учасники пробіжать по 10 км, другий та четвертий  – по 11,0975 км.

 

Також на любителів бігу чекатиме благодійний забіг "Біжи допоможи" (2 км), в рамках якого збиратимуть гроші на лікування дітей, хворих на рак.

Мінімальна вартість реєстрації – 150 гривень (учасники самостійно обирають суму для благодійного внеску).

"Усі зібрані кошти будуть спрямовані для придбання медикаментів онкохворим малюкам, що знаходяться на лікування у двох найбільших українських лікарнях – НДСБ "ОХМАТДИТ" та Київському дитячому обласному онкодиспансері", - повідомляють організатори.

Для участі у всіх заходах потрібна реєстрація. 

Початок забігів о 9:00 27 вересня. 

26-27 вересня у зв’язку з марафоном у Києві буде обмежений рух транспорту.

 

Фото з facebook-сторінки марафону.

Українська правда. Київ 

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ