На Співочому полі відкриють нову виставку квітівЗеленбудівці завершують підготовку до виставки. Фото з facebook "Київзеленбуду"

21 серпня о 14.00 відбудеться офіційне відкриття 60-ї ювілейної виставки квітів "Квітковий оберіг", приуроченої до Дня Незалежності.

Про це повідомляє прес-служба Співочого поля.  

Відзначається, що ландшафтні дизайнери створять унікальну дворівневу об’ємну квіткову інсталяцію вінка-оберегу.

Відвідувачі виставки зможуть створити власний оберіг чи відправити листа рідним через "Квіткову пошту".  

А кожні вихідні на Співочому полі проходитимуть нові тематичні заходи: музикальні шоу-програми, конкурси і майстер-класи, розваги і сюрпризи, обіцяють організатори.

Програма заходів:

21 серпня о 19.30 – відбудеться спеціальний показ театралізованої вистави за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм" .

22-24 серпня проходитиме шоу-wood, під час якого найкращі українські майстри-різьбярі виготовлятимуть унікальні художні фігури з поліна, стовбурів та пнів.

24 серпня відбудеться концерт "Невмируща сила".

29-30 серпня – день народження Співочого Поля – яскрава розважальна програма для дітей і дорослих.  

Передбачені виступи відомих артистів, шоу мильних бульбашок, виступи клоунів та аніматорів, конкурси, солодощі, особливі подарунки для тих гостей, чий день народження святкується в ці дні. А також дитячий показ мод до початку нового навчального року, демонстрація виробів на осінній сезон "Дитяча fashion-осінь".

5-6 вересня – гастрономічне свято "День ковбасок".

12 вересня – День козака (великий козацький табір та розваги для мужніх чоловіків,   козацький куліш, виступи майстрів бойового гопака та відомих музичних гуртів).

13 та 19 вересня – нові шоу-програми золотої осені

20 вересня – офіційне завершення ювілейної 60-ї виставки квітів та велике вечірнє шоу "Вогняне коло".

Графік роботи: щодня з 9:00 до 21:00.

Вхід – 30 гривень.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ