Столичний велотрек хочуть перетворити на Центр велокультури. ФОТОНа базі столичного велотреку "Авангард" планують створити Центр велосипедної культури з дитячим веломайданчиком, школою веломайстерності та екстрим-парком.

Про це заявив директор КП "Київський центр розвитку міського середовища" Денис Півнєв під час презентації концепції оновлення велотреку, повідомляє сайт Департаменту містобудування та архітектури.

Він наголосив, що основна ідея ініціативи – максимально зберегти київський велотрек у тому вигляді, у якому він є сьогодні.

"На базі велотреку ми пропонуємо створити Центр велосипедної культури з дитячим веломайданчиком, школою виховання велосипедної майстерності та екстрим-парком. Об’єднання простору скверу імені Гончара з територією велотреку відкриє вхід до велотреку для усіх охочих. Пропонується також створити публічний простір для велосипедистів, дохід від якого піде на розвиток велотреку", - розповів Півнєв.

 

Він відзначив, що концепція не передбачає на території об’єкту суцільної комерції.

"Фінансування відновлювальних та реставраційних робіт має відбуватись за кошти меценатів", - пояснив Півнєв.

 

Чиновник також додав, що наразі розпочато роботи з оновлення парку імені Гончара.

Напрацьовані результати щодо розвитку київського велотреку планується представити на розгляд Київському міському голові найближчим часом.

 

Фото Департаменту містобудування та архітектури

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ