У "Жовтні" укріпили фундамент, робота йде за планом - замовник реконструкції. ФОТО

10.08.2015  13:09

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

10 серпня працівники завершили укріплення фундаменту кінотеатру "Жовтень", реконструкція іде за планом.

Про це "Українській правді. Київ" повідомили в КП "Житлоінвестбуд-УКБ", який виступає замовником реконструкції кінотеатру.

У компанії наголосили, що з необхідністю укріплення фундаменту зіткнулися під час обстеження будівлі. Виявилося, що за час існування "Жовтень" перебудовувався тричі, з приєднанням нових частин, з фундаментами на різних глибинах і різної міцності.

"Відповідно до сучасних стандартів, неможливо здати в експлуатацію будівлю з таким "фрагментарним" фундаментом і новим навантаження на основу. Тому встановлені монолітні залізобетонні балки, які об’єднують різні частини фундаменту і рівномірно розподіляють навантаження", - пояснили у КП.

На реконструкції кінотеатру працює більше 80 робітників, включаючи електриків, сантехніків, мулярів, вентиляційних майстрів, покрівельників.

Наразі розпочаті роботи з встановлення вентиляційних систем. Замовник реконструкції запевняє, що усі металоконструкції, включаючи дах, обробляються вогнезахисною сумішшю.

Відзначається, що уже повністю встановлений каркас даху і розпочалось його покриття.

"По ходу реконструкції виникають нові завдання, пов’язані із укріпленням окремих частин будівлі і додатковими трудовитратами. Однак загалом робота з реконструкції кінотеатру "Жовтень" проходить за графіком. Кінотеатр знову запрацює у жовтні", - запевнили у "Житлоінвестбуд-УКБ".

Українська правда. Київ  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ