Угіддя, якими користувався син Пшонки, мають повернути в держвласність

04.08.2015  14:48

1 2 3 4 5 6 7
Баня з найкращих порід карпатського дерева взруб над озером у Дорогинському лісі/Фастів Інфо

Київський апеляційний господарський суд залишив незмінним рішення суду першої інстанції, згідно з яким у державну власність мають повернути мисливські угіддя площею 15,3 га у Фастівському районі.

Як повідомляє Генеральна прокуратура, суд підтримав у цьому питанні позицію прокуратури Київщини.

У 2011 році Київська обласна рада надала ТОВ "Укрмістобудпроект" вказані угіддя для ведення мисливського господарства строком на 25 років.

Втім, товариство порушило умови договору і, не маючи дозволу постійного землекористувача, ДП "Фастівське лісове господарство" розпочало будівництво будівлі, лазні з басейном та котельні. Внаслідок таких дій пошкоджено лісові насадження.

Зважаючи на грубе порушення законодавства, прокуратура Київської області відстояла в Київському апеляційному господарському суді законність рішення суду першої інстанції.

Відтак ТОВ "Укрмістобудпроект" зобов’язано повернути у державну власність мисливські угіддя площею 15,3 га.

"Свого часу ситуація навколо оренди мисливських угідь набула суспільного резонансу у зв’язку з тим, що ними користувався, зокрема, і син колишнього генерального прокурора України та його оточення", - зазначає ГПУ.

У вересні 2014 року Господарський суд Київської області ухвалив рішення про розірвання договору оренди щодо мисливських угідь у Фастівському районі на Київщині, якими, зокрема користувався Артем Пшонка і його оточення.

На території мисливських угідь розташована незавершена будівля, лазня з басейном та котельня, хоча користувачі мисливських угідь мають право лише за згодою власників або користувачів земельних ділянок будувати щось на цій території – і дозвільних документів у ТОВ "Укрмістобудпроект" на початок будівельних не було.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ