Одеські архітектори пропонують свій варіант реконструкції Будинку профспілок. ВідеоСкриншот з відео

Одеська архітектурна студія Dekart Studio запропонована своє бачення, як можна реконструювати Будинок профспілок.

Про це пише журнал Хмарочос.

Автори зазначають, що їхній проект виконано у стилі "кубізм", а сама будівля може бути прикрашена національної символікою.

На фронтальній стороні будинку згідно з проектом пропонують розмістити величезне зображення герба України.

Таким Будинок профспілок бачать одесити 

Як відомо, Будинок профспілок згорів у ніч на 19 лютого 2014 року під час масових акцій протесту в Києві.

Будівлю, яку активісти використовували як штаб Національного опору, під час штурму Майдану підпалили силовики.

11 березня 2015 року ескіз реконструкції Будинку профспілок здійняв хвилю обурення в соцмережі. Юзери висміяли його у фотожабах та порівняли з Хонкою Януковича, МАФим, танком і навіть жіночими статевими органами.

Однак, представник організації, що намалювала ескіз пояснила, що робота, яка наробила галасу в інтернеті, - це не проект, а лише художнє бачення архітектора.

 

За її словами, футуристичний проект реконструкції Будинку профспілок символізує крила янгола і має на меті вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні. Його планували подавати на конкурс щодо облаштування Території гідності на Майдані Незалежності.

Директор Благодійного фонду "Відродження Будинку профспілок" Василь Андреєв запевнив, що Будинок профспілок після реконструкції буде таким, як до пожежі.

Однак, попри ці заявив, на Будинку профспілок були незаконно добудовані два поверхи загальною площею близько 800 квадратних метрів.

Згодом стало відомо, що незаконні поверхи над Будинком профспілок на замовлення Київської міської ради профспілок добудувала компанія "Буд Жил-Пром". 

Незаконну надбудову обіцяють знести в обмін на землю на Хрещатику.

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ