Інститутську зробили частково пішохідною і прикрасили чорнобривцями. ФОТОЧастина вулиці Інститутської від вулиці Хрещатик до виходу зі станції метро "Хрещатик" стала пішохідною – на ній встановили бетонні клумби з чорнобривцями.

Про це повідомляє КП УЗН Печерского району у facebook.

"Вулиця Інститутська (на проміжку від вул. Хрещатик до станції метро "Хрещатик") - частково пішохідна!", - повідомили зеленбудівці.

Відзначається, що працівники УЗН вздовж розподільчої смуги встановили бетонні вази та висадили квіти. Крім того, для зручності обладнано основні під'їзди до готелю "Україна".

"Окрім функціональності це ще й естетично-привабливо. У перспективі вази з квітами утворюють довжелезну безперервну зелену лінію, яка близько за тиждень вже квітуватиме!", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що це модульне квіткове оздоблення на сьогодні є найдовшим у Києві. Воно має протяжність понад 260 метрів та налічує понад 20 тисяч квіткової розсади тагетеса (чорнобривці). 

Від сьогодні вулиця Інститутська (на проміжку від вул. Хрещатик до станції метро "Хрещатик") - частково пішохідна! Праці...

Posted by КП УЗН Печерского района on 18 липня 2015 р.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ