У Києві забудовник доводить до руйнування старовинний будинок – депутат. ФОТОВулиця Багговутівська може залишитися без своєї головної пам'ятки – старовинного будинку Багговута під номером 16, на честь якого і названо вулицю.

Про це у facebook повідомила депутат Київради Олена Єскіна.

"Будиночок доведений до повного руйнування, а поряд з ним (та, думаю, і на його місці) готується нове будівництво. Ледь потрапила на приватну територію, щоб зробити світлини, охорона намагалася мене попросити звідти, але даремно", - написала депутат.

Вона додала, що унікальний будинок вже не перебуває у комунальній власності.

"Але хто є його власником, як виявилося, київські чиновники не знають!!! Міліція теж не змогла встановити особу, яка довела пам'ятку до такого ганебного стану, хоча відповідно до чинного законодавства, зобов'язана була за нею доглядати", - обурилася Єскіна.

"Це стандартна схема, через яку Київ продовжують позбавляти найкрасивіших та найдавніших будинків", - наголосила депутат.

Єскіна запевнила, що докладе зусиль, щоб провернути будинок у комунальну власність, та домагатимуться, щоб винних у руйнуванні будинку притягли до відповідальності.

SOS! Вулиця Багговутівська вже завтра може залишитися без своєї головної пам'ятки - старовинного будинку Багговута під н...

Posted by Olena Yeskina on 14 липня 2015 р.

Українська правда. Київ   

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ