На скандальній земділянці на Осокорках висадять чорнобривці і жоржини


3 липня о 18:00 столичні жителі на місці незаконної забудови біля станції метро "Осокорки" висадять кущі та квіти.

Як повідомляє прес-служба київської влади, зокрема, посадять 2,5 тисячі штук квіткової розсади (чорнобривці, хлорофітум, жоржина) та 200 кущів (форзиції та спіреї).  

Висаджувати квітники киянам допомагатимуть фахівці столичного "Київзеленбуду".

Відзначається, що у травні на цю ділянку було завезено 240 тонн ґрунту, засіяно 30 соток газону, висаджено ялинки, клени і кущі.

Як відомо, 11 червня Київрада надала статусу скверу земельній ділянці біля станції метро "Осокорки", де планували збудувати торговий центр, у зв’язку з чим ви никали сутички з місцевими мешканцями.

Протести проти  будівництва двоповерхового торгового центру на зеленій зоні біля метро "Осокорки" тривали ще з червня минулого року.

Увечері 19 травня на Осокорках виник черговий – четвертий – конфлікт між місцевими мешканцями і представниками забудовника.

За даними ЗМІ, за будівництвом на Осокорках у Києві стоїть компанія, серед засновників якої є діючий депутат Київради від "УДАР" Сергій Котвицький.

На засіданні Київради 21 травня мер Києва Віталій Кличко звернувся до депутата Сергія Котвицького з закликом скласти депутатський мандат. 

У відповідь Котвицький заявив, що не має стосунку до компанії, яка встановила паркан біля метро "Осокорки", але назвав це будівництво повністю законним.

У свою чергу компанія-забудовник запевнила, що оскаржуватиме в суді рішення Київради про розірвання договору оренди, якщо воно буде прийняте. Також компанія має намір судитися з киянами, які ламали паркан на будівництві.

Згодом компанія погодилась на розірвання договору оренди за умови виплати компенсації за проведені роботи або надання нової ділянки під будівництво. 

Водночас Кличко пообіцяв забезпечити юридичну допомогу мешканцям, якщо проти них позиватиметься скандальний забудовник з Осокорків.

28 травня Київрада розірвала договір оренди.

26 травня на Осокорках почали розбивати сквер. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ