Київ визначився, як змінюватиме Майдан і вшанує "Небесну сотню". ФОТО

16.06.2015  12:23

1 2 3 4 5 6 7
Тут і далі фото з сайту demos.org.ua

Переможцями конкурсу на найкращий проект реконструкцій Майдану Незалежності та меморіалізацію подій Революції Гідності стали проекти митців із семи країн.

Про це повідомляє прес-служба мера Києва Віталія Кличка.

Так, номінації І (громадський простір Майдану та центрального ядра Києва) перемогу здобув проект, розроблений авторським колективом з Тайваню.

 

У номінації ІІ (збереження пам’яті про події Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні) переміг проект від авторського колективу з Італії.

 

У номінації ІІІ (будівля "Українського дому") переміг проект українських митців з Києва.

 

Журі вирішило не присуджувати першу та другу премії у IV номінації (проект Музею Майдану/Музею Свободи), оскільки ці проекти потребують доопрацювання разом з робочою групою Музею.

 

Як відомо, міжнародний відкритий конкурс "Територія Гідності" був оголошений минулого року. Для участі у ньому було подано 478 заявок з 40 країн світу.

Згодом розробили 148 проектів. Голосування за кращі роботи проходило в інтернеті. Наразі на сайті demos.org.ua можна переглянути його результати.

З 30 травня на Майдані Незалежності проходить виставка проектів, поданих на конкурс "Територія Гідності". 

5-7 червня відбулося засідання журі конкурсу під головуванням урбаніста, письменника, архітектора зі Швейцарії Карла Фінгерхута.

Фото з сайту kiev.klichko.org.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ