На вулиці Києва вийде 1916 нових поліцейських. ФОТО. Відео

13.06.2015  11:48

1 2 3 4

4 липня на вулиці столиці вийдуть нові поліцейські патрулі. Охоронятиме порядок у Києві 1916 осіб.

Про це у facebook написав міністр МВС Арсен Аваков.

Він відзначив, що усіх нових поліцейських зібрали12 червня у Національній академії внутрішніх справ, щоб представити їм майбутнього очільника Департаменту патрульної служби Олега Савчина та керівника патрульної служби Києва Олександра Фацевича.

"Це дуже почесно бути першими поліцейськими в нашій країні, але це й велика відповідальність. Як в Україні буде проходити реформа та чи повірять в цю реформу люди залежить саме від вас. Вас чекає важка праця. І я вам бажаю успіхів. Слава Україні", - цитує Авакова сайт МВС.

 Серед патрульних багато жінок 

У свою чергу Савчин відзначив, що перед новими патрульними багато випробувань, але разом керівництво і поліцейські повинні повернути довіру населення до правоохоронних органів.

"Наша місія – служити людям та захищати їх права. Ми маємо повернути довіру громадян. Разом з вами ми побудуємо нову поліцію, - підкреслив Савчин.

 Жетон патрульного 

Керівник поліції Фацевич пообіцяв, що завжди допомагатиме і захищатиме своїх підлеглих, і запевнив, що вони подолають усі перешкоди.

"Я буду постійно з вами на вулицях міста. Ваші командири підрозділів, батальйонів та їх заступники також будуть поряд. Ми завжди підтримаємо вас. Спільними зусиллями ми досягнемо успіху", - заявив Фацевич.

Фото з facebook Арсена Авакова та сайту МВС, відео - з сайту МВС.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ