На місці Сінного ринку вирішили набудувати висоток – ЗМІНа вулиці Бульварно-Кудрявській (Воровського), де раніше розташовувався культовий Сінний ринок, розпочалося будівництво.

Як пише "Сегодня", наприкінці травня на територію, огороджену залізним парканом, яка довгі роки стояла пусткою, заїхали екскаватори та робітники з відбійниками.

Станом на 9 червня будівельникам вдалося розчистити половину будмайданчика.  

Земельна ділянка, яку відвели під будівництво, займає відразу три адреси: вулиця Олеся Гончара, 48/2 та 38-б, та вулиця Бульварно-Кудрявська, 15-а.

 

Видання відзначає, що забудовник має усі документи, які дають дозвіл на початок робіт, – це і договори купівлі-продажу земельних ділянок, датовані минулим роком, і дозвіл Держархбудконтролю від 18 травня.

На місці ринку планують звести торгово-офісний житловий центр з підземним паркінгом.

 

Судячи з проекту, зображеному на інформаційному щиті, висотність майбутнього об'єкта може варіюватися від п'яти поверхів, ближче до дороги, до 25-ти – вглиб кварталу.

"Будівництво поки ніхто не веде. Це підготовчі роботи – ми розчищаємо будсміття і розбираємо вцілілі бетонні конструкції. Закінчимо все приблизно через місяць", – розповів директор фірми-замовника Олександр Перехрест.

На ділянці також почали працювати археологи. Але, за словами директора Центру археології Києва Михайла Сагайдака, нічого цінного там знайти поки не вдалося.

У компанії-підрядника "Київміськбуд" зазначають, що поки у них є на руках тільки проект на проведення підготовчих робіт, а коли замовник надасть проект будівництва і терміни його виконання, їм наразі невідомо.

Тим часом міська влада припускає, що зовнішній вигляд та цільове призначення об'єкта може змінитися. Мовляв, проект, зображений на плакаті, – всього лише концепція, яка підлягає обговоренню, а дозволу на реалізацію саме такого проекту у забудовника немає.

"Будь-який проект, який планувався 5-10 років тому, зараз доопрацьовується на предмет ефективності та доцільності. Раніше був підвищений попит на торгові площі. Сьогодні ж вони знаходяться поза активним ринком. Тому цей проект, з міркувань здорового глузду, швидше за все, переглянуть на користь житла", – припустив заступник голови КМДА Павло Рябікін.

Фото з сайту "Сегодня"

 

powered by lun.ua
Коментарі - 3
Індра _ 10.06.2015 07:25
Між іншим, почали забудовувати території Першого тролейбусного депо - це коло площі Либідської. Мафіозо Омеля, коли був війтом, виніс депо до Теремків, а Боксер планує мабуть перенести його ще далі, аж під Білу Церкву. І тепер на великій площі проводять риття котлованів і вкручують сваї під незаконне будівництво зілізобетонного монолітного висотного мотлоху. На гору в бік Печерська, там вже все позаливали висотним бетоном. В Києві поняття "архітектура," "архітектурний ансамбль" - відсутні на 100%. Тут діє принцип: бабло повинно крапати керівникам на офшори. А місто нехай гине - нащо воно керівникам, які живуть в маєтках за Києвом?? Кримінальні гниди, коли ви понесете кримінальну відповідальність за знищення міста???!!!
Індра _ 10.06.2015 07:17
Верховна Рада повинна ухвалити закон про прирівнення забудовників, які будують без проходження громадських слухань, до терористів. І тоді цих терористів кожен киянин матиме право мочити прямо на місці злочину. СКОТИ З БУДІВЕЛЬНО-ФІНАНСОВОЇ МАФІЇ ЗНИЩУЮТЬ КИЇВ БЕЗПОВОРОТНО!!! Вже наступним поколінням киян не можливо буде відтворити Київ. Бабло перемагає все в столиці України… Прикро, але факт… КЛИЧКО, щоб ти здох в пекельних муках!
Інтересно, раніше це була охоронна територія довкола Софії Київської... А зари так спокєйно оповідають, що тут щось буде.
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте