У столиці до Дня Києва обмежать рух транспорт


30-31 травня та 1 червня під час проведення загальноміських святкових заходів буде обмежено рух транспорту на низці столичних вулиць.

Про це повідомляє прес-служба ААІ Києва.

Так, 30 травня у зв’язку з проведенням Міжнародної велогонки з 8:00 до 16:00 планується перекриття руху на: Майдані Незалежності, вулицях Хрещатик, Великій Васильківській, Ковпака, Антоновича, Європейській площі, площі Льва Толстого та Либідській площі.   

У цей же день з 9:00 до 11:30 у зв’язку з проведенням велопараду рух буде тимчасово заборонено за маршрутом: Європейська площа — вулиця Хрещатик — вулиця Велика Васильківська — площа Льва Толстого — вулиця Велика Васильківська – вулиця Ковпака – вулиця Антоновича — Либідська площа — вулиця Велика Васильківська — площа Льва Толстого — вулиця Велика Васильківська – вулиця Хрещатик – Європейська площа – Володимирській узвіз – Пішохідний міст — вулиця Труханівська (Труханів острів).

31 травня з 8:00 до 13:00 проходитимуть міжнародні змагання "Race Horizon Park" з велоспорту.

На час проведення заходу також діятимуть обмеження на вулицях: Миколи Грінченка, Кіровоградській, Андрія Головка, Солом’янській, Протасів Яр, Миколи Грінченка та Червонозоряному проспекті.

1 червня під час проведення 23-го спортивно-благодійного заходу "Пробіг під каштанами" з 8:00 до 14:00 буде тимчасово перекрито рух усіх видів транспорту за маршрутом: Михайлівська  площа – Володимирський проїзд –  Софійська площа — вулиця Володимирська — площа Льва Толстого – розворот на вулиці Велика Васильківська та у зворотному напрямку.

Державтоінспекція Києва просить автомобілістів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та планувати свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ