Забудовник з Осокорків вимагає компенсацію за проведені роботи або нову ділянку


ТОВ "Скай-Буд ЛТД" згодне на розірванням договору оренди й скасування виділення Київрадою землі під будівництво торгового центру на Осокорках за умови виплати компенсації за проведені роботи.

Про це заявив секретар Київради Олексій Резніков, повідомляють "Українські новини".

"Ми одержали листа від забудовника, у якому сказано що він не проти розірвання договору оренди, навіть на умовах взаємної згоди. Єдине, що їх цікавить – можливість компенсації або альтернативної земельної ділянки", - заявив він.

Резніков повідомив, що компанія виграла інвестиційний конкурс на будівництво, але розуміючи необхідність соціальної відповідальності бізнесу, згодні піти на поступки.

Секретар Київради пояснив, що причиною розірвання договору оренди стало порушення строків будівництва об'єкта, через те, що упродовж 3 років не було почато активних будівельних робіт.

Як відомо, Київрада має намір розірвати договір оренди на засіданні 28 травня.

Раніше "Скай-Буд ЛТД" заявляла, що оскаржуватиме в суді рішення Київради про розірвання договору оренди, якщо воно буде прийняте. Також компанія має намір судитися з киянами, які ламали паркан на будівництві.

Водночас Кличко пообіцяв забезпечити юридичну допомогу мешканцям, якщо проти них позиватиметься скандальний забудовник з Осокорків.

26 травня на Осокорках почали розбивати сквер. 

Як відомо, протести проти  будівництва двоповерхового торгового центру на зеленій зоні біля метро "Осокорки" тривають ще з червня минулого року.

Увечері 19 травня на Осокорках виник черговий – четвертий – конфлікт між місцевими мешканцями і представниками забудовника.

У результаті протистоянь поранення отримали 30 активістів та 15 міліціонерів.

За даними ЗМІ, за будівництвом на Осокорках у Києві стоїть компанія, серед засновників якої є діючий депутат Київради від "УДАР" Сергій Котвицький. Сам депутат причетність до компанії заперечує. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ