Котвицький каже, що не причетний до забудови Осокорків, але називає будівництво законним


Депутат Київради Сергій Котвицький від фракції "Удар-Солідарність" заявляє, що не має стосунку до компанії, яка встановила паркан біля метро "Осокорки", але називає це будівництво повністю законним.

Про це він заявив під час засідання Київради 21 травня.

"До товариства "Скай-Буд", з яким мене пов’язують, на сьогоднішній день я не маю ніякого відношення", - сказав Котвицький.  

При цьому він додав, що документи на будівництво на Осокорках у порядку і оформлювалися вони при трьох столичних владах.

"Рішення про надання земельної ділянки – при Черновецькому (екс-мер Києва Леонід Черновецький – ред.), підписання договору оренди – при Попові (екс-голова КМДА Олександр Попов – ред.), документація погоджена та отримана – при Кличку. Потрібно шукати компроміс, який захистить інтереси киян та бізнесу", - заявив Котвицький.

На що мер Києва Віталій Кличко поросив депутата довести це.

"Тут пролунало, що всі дозволи дав Кличко. Оприлюдніть всі документи, щоб це була відкрита інформація. Це буде правильно", - сказав міський голова.  

Він також додав, що дозволу на встановлення паркану "Скай-Буд" так і не отримала.

"Документи ми перевіряли – вони були отримані відповідно до всіх норм. Але дозволу на встановлення паркану сьогоднішня влада не давала. Дозволи були оформлені декілька років тому. Але дозволу на паркан ми не давали – і це є порушення", - сказав Кличко.

У свою чергу депутат від "Удар-Солідарність" Олександр Харченко заявив, що земельна комісія може не прийняти рішення про незаконність будівництва на цій земділянці, якщо забудовник має всі дозволи.

За даними "Українських новин", Сергій Котвицький є представником девелоперської компанії "Трійка капітал груп", у віданні якої перебуває компанія-забудовник земділянки на Осокорках. 

Як відомо, на засіданні 21 травня Київрада мала намір розірвати договір оренди земельної ділянки біля станції метро "Осокорки", де ввечері 19 травня виник черговий конфлікт між місцевими мешканцями і представниками забудовника.

У результаті протистоянь поранення отримали 30 активістів та 15 міліціонерів.

Як відомо, на зеленій зоні біля метро "Осокорки" планують побудувати двоповерховий торговий центр, загальною площею 3,8 тисячі квадратних метрів.

За наявною інформацією, забудовником цього об'єкта є "Скай-Буд ЛТД", що належить депутату Київради від "УДАРу" Сергію Котвицькому.

Кличко запевнив, що попросить Київраду розірвати договір зі скандальним забудовником на Осокорках.

На що забудовник заявив, що оскаржуватиме в суді рішення Київради про розірвання договору оренди, якщо воно буде прийняте.

21 травня Кличко звернувся до депутата Київради від фракції "Удар-Солідарність" Сергія Котвицького, що веде скандальне будівництво на Осокорках, скласти депутатський мандат.

Мер також закликав Київраду переглянути договір про право оренди земельної ділянки біля станції метро "Осокорки" на засіданні 28 травня.

Кличко обіцяє забезпечити юридичну допомогу мешканцям, якщо проти них позиватиметься скандальний забудовник з Осокорків.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ