Кличко обіцяє захистити киян від свого депутата у суді


Мер Києва Віталій Кличко обіцяє забезпечити юридичну допомогу мешканцям, якщо проти них позиватиметься скандальний забудовник з Осокорків.

Про це він заявив на засіданні Київради 21 травня.

Мер розповів, що 20 травня був на Осокорках і спілкувався з місцевими мешканцями, які підтримують ідею зробити сквер на цій ділянці.

"Інтереси громади – насамперед. І їх я відстоюватиму в першу чергу. І ще. Хочу зазначити: там "Скай-буд" заявив, що судитиметься з місцевими мешканцями і столичною владою. І що влада заважає бізнесу і його інвестиціям. Так от: юридичну допомогу мешканцям ми забезпечимо. Підкреслю, не тим, хто безчинствував і бив людей", - сказав Кличко.

Він також наголосив, що міська влада не перешкоджає інвесторам, а допомагає.

"Інвесторам ми як раз допомагаємо – прозоро видаючи усі документи, створюючи конкурентне середовище і враховуючи при цьому інтереси громади!" – пояснив Кличко.

Як відомо, на засіданні 21 травня Київрада мала намір розірвати договір оренди земельної ділянки біля станції метро "Осокорки", де ввечері 19 травня виник черговий конфлікт між місцевими мешканцями і представниками забудовника.

У результаті протистоянь поранення отримали 30 активістів та 15 міліціонерів.

Як відомо, на зеленій зоні біля метро "Осокорки" планують побудувати двоповерховий торговий центр, загальною площею 3,8 тисячі квадратних метрів.

За наявною інформацією, забудовником цього об'єкта є "Скай-Буд ЛТД", що належить депутату Київради від "УДАРу" Сергію Котвицькому.

Кличко запевнив, що попросить Київраду розірвати договір зі скандальним забудовником на Осокорках.

На що забудовник заявив, що оскаржуватиме в суді рішення Київради про розірвання договору оренди, якщо воно буде прийняте.

21 травня Кличко звернувся до депутата Київради від фракції "Удар-Солідарність" Сергія Котвицького, що веде скандальне будівництво на Осокорках, скласти депутатський мандат.

Мер також закликав Київраду переглянути договір про право оренди земельної ділянки біля станції метро "Осокорки" на засіданні 28 травня.

Українська правда. Київ 


 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ