Мерія отримала 11 заявок на проведення різних акцій 9 травня


До Київської адміністрації станом на 5 травня надійшло 11 заявок на проведення масових акцій і культурних заходів 9 травня.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації КМДА.

Зокрема, Комуністична партія України подала заявку на проведення заходу, присвяченого 70-й річниці Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні" в парку Вічної Слави на 2 тисячі учасників.

Організація ветеранів України (лідер – член КПУ Петро Цибенко) має намір провести ходу "Безсмертний полк!" від Національного музею Великої Вітчизняної війни до скульптурної композиції "Форсування Дніпра". Заявку подано на 2 тисячі учасників.

Партія "Опозиційний блок" подала заявку на 20 тисяч учасників акції під Аркою Дружби народів.

Благодійний фонд "Ноги голуба" і об'єднання Військово-історичних реконструкторів України планують провести військово-історичний фестиваль "Перемога.UA" на мототреку "Пирогів" за участю 2 тисячі осіб.

Також у цей день заплановано низку культурних і спортивних заходів.

Зокрема, урочисте покладання квітів до пам'ятників, вітрильні перегони на Кубок Вадима Гетьмана в акваторії Дніпра, концертна програма "Пісні Перемоги" у Музеї ВВВ, велосипедний чемпіонат міста з велоспорту на шосе, культурно-мистецька програма "Не щезне в пам'яті людській великий подвиг нашого народу" на Співочому полі.

Як відомо, згідно з указом президента Петра Порошенка в Україні встановлено День пам'яті та примирення, що відзначатимуть щороку 8 травня.  9 травня в Україні вшановуватимуть День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ