"Київхліб" ставить свої ларьки на тротуарах і під вікнами будинків. ФОТОПАТ "Київхілб", на який неодноразово скаржились столичні жителі, продовжує ставити свої кіоски на зелених зонах, тротуарах і навіть під вікнами будинків.

Про це повідомляють місцеві мешканці у соцмережах.

"Сьогодні побачив відкриті двері МАФа "Київхліба", незаконно встановленого на газоні прибудинкової території будинку №15 по вул. Курнатовського. Судячи з активності всередині все швидко обшивають. До того ж, двері розташовані так, що будуть різати "парканчик", - обурився мешканець Костянтин.

Фото Kostiantyn Dunaievskyi  

Фото Kostiantyn Dunaievskyi 

Жителька Києва Наталя опублікувала фото МАФів "Київхліба" на Дарницькому бульварі.

"Чи не завеликий для продажу хліба? МАФія процвітає!!!", - відзначила Наталя.

Фото Наталя Дударенко 
 

На Облоні ларьки встановлюють просто на тротуарах і на свіжій траві під будинками.

"1 травня в 3.00 (ніч!) багато жителів по проспекту Оболонському, 28, прокинулись від грохоту техніки. Виявилось, встановлюють ларьок!", - обурилась киянка Оксана.

На Облоні кіоск не посоромились ставити просто серед ночі.  

Люди викликали на місце події міліцію. Інші користувачі соцмереж пропонують виганяти кіоски з тротуарів і зелених зон "коктейлями Молотова".

 Кіоск на тротуарі. Фото з Facebook

У Деснянському районі кіоском загородили тротуар.  

Фото Олександри Виноградової   

Як відомо, ще у березні столичні мешканці обурилися, що кіоски "соціального" хліба "Київхліб" ставить просто на міських газонах.

Однак "Київхліб" заявив, що знищує газони своїми кіосками через бабусь і машини. 

Після цього скандалу міська влада запевнила, що проконтролює, щоб кіоски "Київхліба" не стояли на газонах та не заважали пересуванню людей.  

Але згодом Білоцерковець відзначив, що столична влада не може ні оштрафувати "Київхліб" за знищені газони, ні змусити їх відновити трав’яний покрив у столиці.  

Водночас у "Київхлібі" 1 квітня запевнили "Українську правду. Київ", що усі знищені газони будуть відновлені.

Однак, попри обіцянки не нищити столичні газони, компанія продовжила ставити свої магазини на міських клумбах та зелених зонах. 

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ