На будівництві ЖК "Сосновий бір" потрощили паркан і зарили котлован. ФОТО

30.04.2015  19:36

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Святошинська районна державна адміністрація пригнала екскаватор та демонтувала паркан і зарила котлован на незаконному будівництві ЖК "Сосновий Бір", що на вулиці Олевській, 7.

Про це у Facebook повідомив голова району Ілля Сагайдак.

"У Святошині продовжується боротьба з незаконною забудовою „Сосновий Бір". Ми не дозволимо будівельній мафії продовжувати свої протиправні дії нехтуючи правовими актами та цілком законними вимогами громадян", - написав голова району.

Він нагадав, що у результаті слідчих дій будівництво житлового комплексу "Сосновий Бір", яке здійснювалось без дозвільних документів, було зупинено.

"Триває кримінальне впровадження та це не зупиняє забудовника. Я, як голова району і мешканець цього району не можу допустити свавілля і продовження безчинства цього будівельного монстра", - написав Сагайдак.

Він пообіцяв, що не допустить продовження забудови і виклав фото, на яких видно,я к екскаватор руйнує паркан довкола будмайданика та зариває котлован.

Як відомо, у січні міліція зупинила будівництва житлових комплексів "Перлина Троєщини", "Сосновий бір", "Східна брама" та "Мозаїка", які здійснюються без дозвільних документів. На самобудах було вилучено будівельну техніку. Однак роботи у "Сосновому бору" тривають.

22 квітня на будівництво житлового комплексу "Сосновий бір", що на вул. Олевській, 15 у Святошинському районі, виїхали представники Генпрокуратури, УБЕП, УБОП, Київської та районної адміністрації.

Заступник голови КМДА Павло Рябікін та депутат міськради Олена Єскіна заявляють, що в Києві більше 140 незаконних будівництв. 

Київрада встановила відповідальність для голів департаментів Київської адміністрації, які допустили незаконні забудови в столиці.

Як повідомлялося раніше, незаконне будівництво уже демонтували на вулиці Здолбунівській у Дарницькому районі столиці.

Фото з Facebook Іллі Сагайдака та Володимира Ар'єва

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ