У Києві оголосили конкурс на облаштування Контрактової площіФото hostelov.at.ua

Департамент містобудування та архітектури оголосив бліц-конкурс на кращу концепцію організації громадського простору на Контрактовій площі.

Про це повідомляє сайт відомства.  

За словами заступника директора Департаменту Андрія Вавриша, Контрактова площа має багатовікову історію і великий потенціал для того, щоб стати центром тяжіння для культурного життя столиці. Але сьогодні її заполонили різноманітні кіоски.

"Зрозуміло, що площі потрібні зміни. Тому ми залучаємо досвідчених архітекторів, провідних фахівців у галузі містобудування, аби на конкурсній основі з їх допомогою відродити дух площі та зробити її комфортним місцем для відпочинку киян", - зазначив Вавриш.

Так площа виглядає сьогодні. Фото з Facebook Київ Самобутній

За умовами конкурсу концепція облаштування Контрактової площі має відповідати принципам сталого розвитку міста та враховувати історико-культурний та композиційно-художній потенціал площі.

"Головна задача конкурсу – знайти реальне рішення щодо комплексної організації території площі, яке можна втілити протягом 6 місяців. Концепція облаштування площі має передбачати створення пішохідних зон, велоінфрастуктури, освітлення, засобів для вільного пересування малобільних груп населення", - розповів Вавриш.

Організатори конкурсу запрошують до участі архітекторів.

Надіслати запит на отримання заявки на участь у конкурсі можна на електронну пошту: kontraktova.square@gmail.com.

Результати конкурсу будуть представлені наприкінці травня 2015 року.

Після цього упродовж місяця кияни зможуть ознайомитися з роботами учасників на виставці проектів. 

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ