Київ перевів систему цивільного захисту у стан підвищеної готовностіФото kyivobl.mns.gov.ua

У Києві систему цивільного захисту переведено в стан підвищеної готовності.

Про це на прес-конференції 2 лютого заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, повідомляє сайт КМДА. 

"Система цивільного захисту міста переведена в режим підвищеної готовності. У місті створено оперативну групу реагування на надзвичайні ситуації, яка працює в цілодобовому режимі. До її складу входить 82 фахівці, в розпорядженні яких більше 20 одиниць техніки", - сказав чиновник.

Він додав, що до роботи в оперативній групі залучені представники комунальних служб, тепло-, водопостачальних організацій. А в місті у форматі тренувань та навчань відпрацьовуються спільні дії в разі надзвичайних ситуацій різного ступеню складності та походження.

"Проведено вже такі тренування столичному у метрополітені, одній з дитячих лікарень міста. Ці тренування будуть постійними, оскільки ми повинні відпрацювати до дрібниць наші дії під час аварійних випадків чи терористичної небезпеки", – повідомив Пантелеєв.

Крім того, наразі проводиться робота щодо обстеження бомбосховищ і приміщень, які можуть бути використані для захисту населення. Зараз розглядається питання щодо встановлення по Києву вказівників, де саме знаходяться ці укриття.

Як відомо, на столичних під’їздах розвісили інструкції, як поводитись у випадку надзвичайної ситуації та де знайти найближче укриття.

Раніше мерія доручила столичним ЖЕКам промаркувати всі захисні будівлі Києва та підходи до них. 

Також мер Києва Віталій Кличко доручив Головним управлінням МВС, Служби безпеки України й структурних підрозділів КМДА підвищити рівень безпеки громадян і посилити захист стратегічних об'єктів у столиці. Зокрема, було прийнято рішення посилити охорону блокпостів біля столиці та встановити металошукачі у метро.

У жовтні 2014 року на сайті Київської міської ради розмістили інформацію про місця для укриття населення в підземному просторі міста.

Пізніше мешканець Києва Олександр наніс на Google карту усі укриття столиці. Також в інтернеті з’явився мобільний додаток з картою укриттів та бомбосховищ столиці.

28 січня мер Києва Віталій Кличко доручив головним управлінням МВС, СБУ і підрозділам КМДА підвищити рівень безпеки громадян та посилити захист стратегічних об'єктів столиці.

Раніше Київрада прийняла рішення про необхідність підготовки столичних жителів до можливого військового протистояння.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ