У Києві за одну добу за погане прибирання снігу оштрафували 50 підприємств


У Києві 28 листопада склали 850 приписів та 50 адмінпротоколів за неналежне прибирання снігу в столиці.

Про це у Facebook повідомив директор Департаменту міського благоустрою та збереження міського середовища Дмитро Білоцерковець.

"Результат сьогоднішнього дня з прибирання снігу у Києві – це 850 приписів і 50 адмінпротоколів, складених КП "Благоустрій" і районними адміністраціями на комерційні і комунальні підприємства", - розповів він.

За словами чиновника, у суботу інспектори продовжать свою роботу, незважаючи на вихідний день.

Білоцерковець відзначив, що щоденно на вулицях Києва роботу з прибирання снігу координують майже 150 інспекторів з благоустрою.

"Ми знаємо, що підприємці не поспішають прибирати сніг зі своєї території, тому районна та міська інспекція надають їм відповідні приписи з вимогою якнайшвидше їх виконати", - цитує чиновника сайт КМДА.

Білоцерковець звернув увагу підприємців, що в разі невиконання припису інспектора з благоустрою, вони отримають адміністративний протокол на штраф.

Як відомо, 25 листопада міська влада попередила, що штрафуватиме організації та підприємства, які не прибиратимуть сніг на своїй території. 

Розмір стягнень для фізичних осіб становить 1360 гривень, для громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – до 1700 гривень. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ