Столичні пільговики можуть безкоштовно їздити в метро лише з "Карткою киянина"


З 9 листопада безоплатний проїзд в метро 5 пільговим  категоріям киян надається виключно на підставі "Картки киянина".

Про це повідомляє сайт КП "Київський метрополітен".

Мова йде про п’ять категорій пільговиків (інваліди; пенсіонери; особи, як не мають права на пенсію; один з батьків багатодітної сім'ї та непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами), які  і відповідно до рішення Київради віднесені до населення Києва та не мають права відповідно до чинного законодавства на пільговий проїзд у метрополітені.

"Представники інших пільгових категорій, яким передбачений безкоштовний проїзд у метрополітені, як і раніше, при проході повинні пред’являти відповідне посвідчення", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, ранше у підземці повідомили, що частина столичних пільговиків більше не зможуть їздити в метро за посвідченнями. Для отримання цієї послуги надалі їм необхідно оформити "картку киянина".

Після цього столична влада продовжила на один місяць - до 9 листопада - термін для отримання "картки киянина" пільговиками, які мають право безкоштовного проїзду у метро.

Отримати "картку киянина" можна у відділах соцзахисту населення, а токож на першому поверсі адміністрації метрополітену (проспект Перемоги, 35).   

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ