Кличко пожалівся, що на нього влаштували засідку в під’їздіФото з Facebook "УДАРу"

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що не має наміру водити екскурсії по власній квартирі для журналістів, бо грошей не краде, а житло своє неодноразово показував.

Про це він написав у Facebook.

"Сьогодні зіштовхнувся з новою хвилею тролінгу. Виходячи о 7 ранку з квартири (їхав на тренування), в під'їзді натрапив на засідку чотирьох хлопців з камерами, які представилися громадським рухом "Без парканів". Вимагали зайти в квартиру, подивитися як живу. Тренування я не скасував і на чай їх не запросив", - написав Кличко.

Він додав, що журналісти різних видань бували в його помешканні не раз.

"Матеріали, фото, описи – все у відкритому доступі. Хто цікавиться, може подивитися і почитати. А водити екскурсії за терміновою вимогою усіх бажаючих у мене немає ні часу, ні бажання. Питали ще про будинок у Лютіжі", - обурився Кличко.

Він запевнив, що як публічна людина, ніколи нічого не приховував.

"Усі мої статки задекларовані. І всі знають, як я заробив гроші – чесно і власними зусиллями. У будинок ще не заїхав, бо не закінчені роботи. Будую його вже кілька років (на зароблені, а не стирені гроші) і в декларації він теж є. Усім "шукачам сенсацій" зазначу: не там риєте", - написав міський голова.

Він порадив поцікавитися, звідки гроші і майно у "діячів", які ніколи не займалися "бізнесом, великим спортом чи іншою справою, яка може засвідчити походження капіталу".

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ