"Свобода" заявляє про провокації на виборах у Києві


Партія ВО "Свобода" скаржиться на провокації на виборчих дільницях у Києві.

Як пише у Facebook депутат Київради Руслан Андрійко, проблеми виникли в Оболонському, Шевченківському районі та Святошинському районах.  

"Вже починається замєс на Оболоні, 217 округ. Двобій між олігархом регіоналом Столаром та комбатом "Азову" Білецьким. Тітушки Столара заблокували серверну окружної комісії. Частину братви, що була на вулиці, зпакували менти. Буде гаряче!", - написав Андрійко.

Крім того, за його словами, на 223 окрузі (Шевченківський район) та на 219 окрузі (Святошинський район) спостерігачі від "Свободи" затримали людей, які намагалися винести бюлетені.

"Складаються акти і скарги про порушення", - прокоментував Андрійко.

Також, за його словами, у 223 окрузі виявлено порушення під час голосування у Лук’янівському СІЗО.

"Елєкторат Пилипишина в своєму репертуари. Фальшування по бєспрєдєлу
У Лук'янівському СІЗО (‪#‎округ223) бюлетені видають усім, а не лише прописаним у Шевченквському районі. А кому підпорядкований СІЗО?", - написав Андрійко.

Як відомо, в Україні у неділю, 26 жовтня, проходять позачергові парламентські вибори, українці обирають Верховну Раду VIII скликання.

Виборчі дільниці працюватимуть з 8 ранку до 8 вечора.

Вибори проходять за змішаною пропорційно-мажоритарною системою. При голосуванні виборці отримують по 2 бюлетені: за список політичної партії в загальнодержавному окрузі й за кандидата в одномандатному виборчому окрузі.

225 депутатів будуть обрані від партій, які подолали 5%-й виборчий бар'єр.

У виборах бере участь 29 партій, які висунули свої виборчі списки, а також 3 322 мажоритарних кандидата, які балотуються як від політичних сил, так і в порядку самовисунення.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ