Кияни підтримали перейменування вулиці Інститутської на вулицю Небесної сотні


Двомісячне громадське обговорення проекту рішення про перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні завершилося. Зміну назви вулиці підтримав 61% киян.

Про це повідомляє сайт КМДА.

"Усього до обговорення долучилося більше 2 тисяч 650 користувачів веб-порталу КМДА та майже 300 мешканців, що скористалися "гарячою" телефонною лінією. З них: 61% – повністю підтримали проект перейменування вулиці Інститутської, 39% висловилися проти такого перейменування", - йдеться в повідомленні.

Також жителі надали 472 пропозиції та редакції проекту. Зокрема, частина мешканців вважає за необхідне перейменувати лише частину вулиці Інститутської, де відбувалися трагічні лютневі події (від Майдану Незалежності до вулиці Ольгинської), залишивши далі історичну назву вулиці.

Деякі мешканці вважають, що перейменування не потрібне, а  відповідні бюджетні кошти можна спрямувати на більш важливі справи.

Ще частина жителів висловились за перейменування вулицю Інститутську на вулицю Небесної Сотні (без слова "Героїв") тощо.

За словами директора Департаменту суспільних комунікацій Марини Хонди, остаточне рішення, з  урахуванням побажань громадськості буде прийнято на сесії Київради.


 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ