Киянам знову змінять квитанції на компослугиФото ua.comments.ua

У листопаді кияни отримають квитанції на оплату житлово-комунальних послуг нової форми.

Про це 21 жовтня заявив перший заступник директора КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" Андрій Щербина, повідомляє УНІАН.

Нову форму платіжок він пояснив змінами в законодавстві.

"Законодавство вимагає наявності спеціальних рахунків, на які кияни здійснюють оплату послуг. Це з гарячого водопостачання і теплопостачання. Тому форма квитанції буде в наступному місяці знову змінена", - сказав чиновник.

Він додав, що інформацію про те, якою буде ця квитанція та як її оплачувати, ГІОЦ надасть після погодження форми квитанції.

Щербина запевнив, що в наступному місяці жителі столиці отримають рахунки для оплати житлово-комунальних послуг до 10-го числа – як і раніше.

"На наступний місяць узгоджений між усіма учасниками процесів календарний графік виходу квитанцій. І цей графік повинен забезпечити вихід квитанцій з 7 по 9 число наступного місяця", - сказав Щербина.

Як вдіомо, з 15 вересня столичні жителі почали отримувати квитанції нової форми на оплату житлово-комунальних та інших послуг. Новий документ роздрукований на аркуші формату А4 і містить 5 окремих блоків: холодна вода, гаряча вода, водовідведення гарячої води, опалення і квартплата.  

Як відомо, з 1 липня у Києві гаряча вода подорожчала більш ніж на 70%, а холодна - на 130%. Також з 1 липня зросла вартість теплопостачання Києва і квартплата (на 90%).

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ